Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 12d. 20:13

Buvusi prekyvietė Kėdainiuose sulyginta su žeme

Griaunamas kadaise čia veikusios parduotuvės pastatas
Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr. / Griaunamas kadaise čia veikusios parduotuvės pastatas

Kėdainių mieste greitai neliks dar vieno apleisto ir vaiduokliu tapusio pastato. Šiomis dienomis pradėta griauti P.Lukšio gatvėje ilgą laiką stovėjusi buvusi prekyvietė ir privati automobilių saugojimo aikštelė.

Išardytos konstrukcijos

P.Lukšio gatvėje šiuo metu vyksta buvusios prekyvietės pastatų ardymo darbai. Griaunamas kadaise čia veikusios parduotuvės pastatas – pjaustomos metalinės konstrukcijos, kurios po truputį vežamos į metalo laužą.

Greitu metu turėtų nelikti ir buvusios privačios automobilių saugojimo aikštelės inventorius. Šuo metu aikštelėje dar stovi tvoros likučiai bei keli nenaudojami automobiliai.

Turtas parduodamas

„Rinkos aikštei“ susisiekus su buvusios prekyvietės ir aikštelės savininku paaiškėjo, kad nugriovus ir išvežus statinių likučius sklypas bus parduodamas. Taip pat jau dabar parduodamas ir laikinas statinys – buvęs aikštelės sargų namelis. Kol kas norinčių įsigyti nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą neatsiranda.

Tačiau jau dabar aišku, kad netrukus buvusi apleista vieta bus sutvarkyta, o vaizdas išpuoselėtoje ir neatpažįstamai pasikeitusioje P.Lukšio gatvėje dar labiau pagražės.

rinkosaikste.lt
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką