Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 lapkričio 2d. 12:04

Danai Vilniuje planuoja milijonines investicijas į du verslo centrus

Danų bendrovė „Asgaard Property“ Vilniuje įgyvendins du biurų projektus
Danų bendrovė „Asgaard Property“ Vilniuje įgyvendins du biurų projektus
Kitais metais Danijos kapitalo bendrovė „Asgaard Property“ Vilniaus biurų rinkai pasiūlys apie 9,7 tūkst. kv. m ploto patalpų dviejuose naujuose verslo centruose. Į pastatus sostinės J. Basanavičiaus ir Ukmergės gatvėse įmonė investuos 13,5 mln. eurų.

Pasak „Asgaard Property“ generalinio direktoriaus Pero Skisakerio, bendrovė nusprendė Vilniuje formuoti naują nekilnojamojo turto portfelį dėl geros makroekonominės situacijos ir palankios investicijų grąžos.

Jis teigė, kad investuoti sostinėje taip pat paskatino mažas laisvų biurų plotų kiekis, ypač prestižiniame segmente.

„Manome, kad su savo dviem naujais biurų projektais rinkai galime pasiūlyti daug: verslo centras „Asgaard Keys“ tiks vidutinėms ar didelėms kompanijoms, tuo tarpu „B Noridc 26“ siūlys alternatyvų – nuo virtualaus biuro iki darbo vietų nuomos bendrose erdvėse“, – 15min pasakojo jis.

Pirmasis bendrovės projektas – vietoje „DNB banko“ centrinės būstinės sostinės J.Basanavičiaus gatvėje. Čia jau pradėta pastato rekonstrukcija ir kitų metų pradžioje turėtų būti atidarytas naujas B+ klasės biurų pastatas „B Nordic 26“. Bendrovė į 5,6 tūkst. kv. m ploto verslo centro rekonstrukciją planuoja investuoti 6 mln. eurų.

Biurų pastatas „B Nordic 26“
Biurų pastatas „B Nordic 26“

„Šiuo metu išnuomota apie 712,5 kv. m ploto patalpų: čia kursis Skandinavijos virtuvės įkvėptas restoranas, prabangių prekių interneto parduotuvė, muzikos instrumentų parduotuvė, Italijos-Lietuvos prekybos rūmai, tarptautinė nekilnojamojo turto kompanija, užsienio kapitalo buhalterinės apskaitos tvarkymo įmonė, investicijų konsultavimo kompanija bei kitos“, – teigė patalpas verslo centre nuomojančios bendrovės „Solid Real“ direktorius Aurimas Astramskas.

Po biurų pastatu planuojama įrengti 24 vietų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, o kieme – papildomas 9 vietas.

Bendrovė planuoja atnaujinti šešių aukštų ir dviejų korpusų istorinį pastatą, o interjerą orientuoti į skandinavišką dizainą. Biurų pastate bus 2 verslo ložės bei konferencijų ir ekspozicijų salė, talpinanti apie 30 žmonių. Nuomininkai verslo susitikimams ar pietums su klientais galės naudotis lauko terasa.

„Verslo centras siūlo dvi nuomos alternatyvas: darbo vietos nuomą bei įprastą biuro nuomos modelį. Be šių paslaugų, nuomininkai galės naudotis nemokama dviračių nuomos paslauga, šalia pastato bus automobilių dalinimosi punktas“, – sakė A.Astramskas.

Kitas bendrovės „Asgaard Property“ planuojamas biurų pastatas – Ukmergės gatvėje. Į naują verslo centrą „Asgaard Keys“ bendrovė planuoja investuoti 7,5 mln. eurų. Statybos darbus bendrovė ketinama pradėti lapkričio pradžioje, o baigti – kitų metų rudenį.

„Pastato koncepcija tinka vienam nuomininkui, kuris galėtų užimti visą pastatą, tačiau plotai gali būti dalomi ir smulkesniems klientams. Šiuo metu galima nuomotis įvairaus dydžio patalpas be didesnių apribojimų“, – pasakojo A.Astramskas.

Verslo centras „AsgaardKeys“
Verslo centras „AsgaardKeys“

Šis 4 aukštų verslo centras rinkai pasiūlys 4,1 tūkst. kv. m nuomojamo ploto. Po A energinio naudingumo pastatu planuojama įrengti trijų aukštų 99 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

„Abu projektai yra nedideli, nišiniai ir gali būti užpildyti vieno nuomininko. Be to, iš savo patirties rinkoje žinome, kad taupūs ir funkcionalūs biurai yra vertinami, tad nepaisant artėjančios didelės naujų biurų pasiūlos bangos, jaučiame susidomėjimą. Manome, kad didėjanti biurų pasiūla bus palanki nuomininkams derybiniu atžvilgiu, tad tuo pačiu tai lems nuomininkų persikėlimą iš žemesnės klasės biurų į aukštesnę, jų poreikius labiau atitinkančią, – mano A.Astramskas.

„Asgaard Property“ taip pat valdo nedidelę dalį verslo centro „Žalgirio 92“, restoraną „Dublis“ ir „Grafo galeriją“. Ji priklauso Danijos investicijų kompanijai „Asgaard“, kuri investuoja JAV, Kanadoje, Lietuvoje, Vokietijoje ir Danijoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką