Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 10d. 11:34

Gaivinama apleistos gamyklos teritorija Klaipėdoje: bus statomi biurai, parduotuvės ir sandėliai

„Kamino biurų“ vizualizacija
„Kamino biurų“ vizualizacija

Apleista Faneros cecho teritorija Klaipėdoje po penkerių metų turėtų virsti biurų, parduotuvių ir sandėlių kompleksu. Planuojama, kad į 12,8 mln. eurų investicijų pareikalausiančias patalpas kelsis statybų sektoriaus įmonės.

Bendrovė „Viremidos investicijos“ netoli įvažiavimo į Klaipėdą 2,88 ha ploto teritorijoje pradėjo griauti buvusios gamyklos pastatus. Planuojama, kad nušlavus 12 pastatų bus pradėtos dviejų biurų pastatų ir sandėlių statybos. Viso komplekso plotas turėtų siekti apie 16 tūkst. kv. metrų.

Liepų gatvės sklypo plėtrą numatoma įgyvendinti 4 etapais. „Kamino biurai“ – pirmasis iš jų. Per pirmąjį etapą numatyta rekonstruoti katilinę ir šalia pastatyti 2 ir 3 aukštų prekybos, sandėliavimo ir administracinės paskirties pastatus. Verslo centras turėtų duris atverti 2017 metų rugpjūtį.

Bendras pirmojo pastato plotas – apie 5 tūkst. kv. metrų: pirmame jo aukšte bus įrengta 16 komercinių ir sandėliavimo patalpų, kurių plotas sieks 2604 kv. metrų, o antrame ir trečiame – 1967 kv. m biurų patalpų. Jų nuomininkai galės naudotis konferencijų salėmis, pasitarimų kambariais, virtuvėmis.

„Kamino biurų“ vizualizacija
„Kamino biurų“ vizualizacija

Projekte numatoma antžeminė 140 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

„Viremidos investicijų“ vadovas Šarūnas Butkus teigia, kad čia patalpos bus nuomojamos nekilnojamo turto vystymo, statybos ir statybinių medžiagų įmonėms.

Planuojama išsaugoti senosios katilinės kaminą – jį olandų architektas papuoš šviesos instaliacijomis.

Antru etapu per 2018 metus planuojama statyti panašų verslo centrą, kaip ir „Kamino biurai“. Į jį planuojama investuoti apie 4 mln. eurų.

Trečiu ir ketvirtu etapais iki 2020 metų likusioje teritorijoje planuojama statyti 3 tūkst. kv. m ploto 2 sandėlius ir administracines patalpas už 2-3 mln. eurų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką