Dabar populiaru
15min be reklamos

„Groupinvest“ Kalnėnuose stato 36 naujus kotedžus

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Groupinvest“ sostinės Kalnėnuose pradėjo kotedžų projekto „Memelhaus“ statybas. Projektą sudaro 36 kotedžų kvartalas, į kurį planuojama investuoti 3 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai. Vieno kvadratinio metro kaina projekte prasideda nuo 1317 eurų.
Statomi nauji kotedžai Vilniuje
Statomi nauji kotedžai Vilniuje / Groupinvest nuotr.

Teritorijoje Juodupio g. 37 statomi 36 vienodi trijų aukštų – po apie 102 kv. m. ploto – kotedžai. Kiekvienas būstas turės atskirą įėjimą iš lauko, kiemelį su terasa, dvi automobilių stovėjimo vietas.

Namai atitiks A+ energinio naudingumo klasę: juose bus įrengtas dujinis šildymas, visuose aukštuose grindinis šildymas, rekuperacinė vėdinimo sistema, taip pat būstai bus parduodami jau su laiptais iš pirmo į antrą ir iš antro į trečią aukštus, tinkuotomis sienomis. Šalia kvartalo Vilniaus miesto savivaldybė planuoja įrengti rekreacinę zoną.

Groupinvest nuotr./Statomi nauji kotedžai Vilniuje
Groupinvest nuotr./Statomi nauji kotedžai Vilniuje

„Memelhaus“ kotedžų fasadus pasirinkta dekoruoti fachverko stiliumi, primenančiu vokiškojo laikotarpio Klaipėdą. Šiam sprendimui pasitelkta Lietuvoje sukurta fasadų sistema „Koderus“.

Projekto „Memelhaus“ statybas planuojama baigti 2021 m. gegužę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką