Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 18d. 10:50 , Atnaujinta: 2021 spalio 18d. 12:42

„Hanner“ investuoja 60 mln. Eur į „Hilton“ viešbučio statybą Venecijoje

Hampton by Hilton
„Hanner“ nuotr. / Hampton by Hilton
NT projektų vystytoja UAB „Hanner“ kartu su viešbučių valdytoja „Apex Alliance“ statys 324 kambarių 3 žvaigždučių „Hampton by Hilton“ viešbutį Venecijoje. Viešbutis bus statomas Tronchetto saloje, patogioje vietoje turistams, vykstantiems į pagrindinę Venecijos salą, rašoma pranešime spaudai.

„Hilton“ viešbučio statybą planuojama pradėti 2021 metais, o baigti 2023 metais. Užbaigus statybas šis viešbutis bus vienas didžiausių mieste, kur naujos statybos galimybės dėl itin aukštų paveldosaugos reikalavimų yra labai ribotos. Leidimas projekto statybai jau yra gautas ir šiuo metu vyksta rangovų atranka, kurią planuojama užbaigti lapkričio mėnesį.

Investicijos į technologiškai ypač pažangų viešbutį, planuojama, sieks iki 60 mln. eurų. Nemaža jų dalis teks poveikio aplinkai mažinimui. Pastate bus įdiegti aplinką tausojantys apšvietimo, šildymo-šaldymo ir vėdinimo sprendimai bei saulės jėgainė. Taip pat sudėtingų ir inovatyvių sprendimų pareikalaus 106 vietų požeminė parkavimo aikštelė, kadangi vandens lygis Venecijoje beveik siekia žemės paviršiaus lygį.

Šiame projekte „Hanner“ bus pagrindinis finansinis partneris, o „Apex“ vykdys projekto ir viešbučio valdymo funkciją. „Hanner“ priklausys 65-70 proc., „Apex Alliance“ – 30-35 proc. projekto akcijų. Pastarosios akcijų dalis gali keistis priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

Tronchetto Isola Nuova, kurioje ir bus pastatytas viešbutis, turi patogų ir greitą susisiekimą maršrutiniu vandens transportu. Iš jos Venecijos senamiestį galima pasiekti per 4 minutes, o oro uostą – per 20 minučių.

Viešbučio „Hampton by Hilton“ projektą ir interjerą sukūrė italų kompanija „H&A associati“.

„Viešbučių verslas yra prislopęs, o susidomėjimas investicijomis į šį segmentą yra ženkliai nukritęs, tačiau manome, kad pandemijos poveikis viešbučių verslui yra laikinas ir kad būtent dabar yra geriausias laikas čia investuoti“, – BNS teigė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Normaliomis sąlygomis – nesant pandemijos galbūt ir nepasisektų mums gauti tokį projektą“, – pridūrė jis.

Pasak A.Avulio, „Hanner“ bus pagrindinis projekto finansinis partneris, o bendrovė „Apex Alliance“ statys ir vėliau valdys viešbutį. „Hanner“ priklausys 65–70 proc. projektui įsteigtos įmonės „Apex Alliance Venice 1“ akcijų, o „Apex Alliance“ – 30–35 proc. Tačiau dalys gali keistis priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

Pasak A.Avulio, Venecijos projektu „Hanner“ pradeda įmonės investavimo strategijos pokyčius – parduodami verslai Rytuose, o investicijas Vakarų Europoje planuojama plėsti.

„Tiek iš Ukrainos, tiek iš Rusijos ketiname pasitraukti – daugiau žiūrime į Vakarų šalis ir ten ieškome galimybių. Turime ant stalo dar bent porą projektų, bet kol neturime sutarčių, nenorėčiau konkretizuoti, o ketinimų tikrai turime“, – sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Šią liepą „Hanner“ ir „Sirin Development“ už neskelbiamą sumą Rusijos kompanijai „Central Properties" pardavė sandėlių kompleksą „Nordway“ Sankt Peterburge. Tai buvo vienintelė „Hanner“ investicija Rusijoje.

Be to, rugsėjį „Hanner“ už 131 mln. eurų pardavė Rygos biurų kompleksą „Jauna Teika“. A.Avulis tuomet sakė, kad jį nuspręsta parduoti dėl planuojamų investicijų kitose šalyse.

„Turime naujų didelių planų Vakarų Europoje. Parduodame tam, kad turėtume apyvartinio kapitalo ir galėtume daryti kitus projektus“, – tuomet BNS teigė A.Avulis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

24:11
00:45
28:20

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką