Dabar populiaru
15min be reklamos

„Hanner“ pardavė biurų kompleksą „EfTEN“ už 131 mln. eurų

Biurų kompleksas „Jauna Teika“ Rygoje
Laurio Vikšnės nuotr. / Biurų kompleksas „Jauna Teika“ Rygoje
„Hanner“ pardavė „EfTEN Real Estate Fund 4“ biurų kompleksą „Jauna Teika“ Rygoje už 131 mln. eurų. Tai yra didžiausias biurų sandoris Latvijos istorijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Jauna Teika“ projektą pradėjome plėtoti 2006 m. Per 15 metų sukūrėme gyvenamųjų namų kompleksą, kuriame dirba ir gyvena per 6000 žmonių. Šiuo metu turime naujų investicinių planų, kurių įgyvendinimui panaudosime gautą kapitalą“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Jauna Teika“ yra Rygos VEFRESH rajone, kuris istoriškai buvo ir tebėra Latvijos technologijų įmonių namai. Čia per metus sukuriama ne mažiau kaip 43 proc. visų Latvijos informacinių technologijų paslaugų eksporto. Rajonas yra už 10-15 minučių kelio automobiliu nuo istorinio Rygos miesto centro.

Kompleksą sudaro keturi biurų pastatai, iš kurių „Ausma“, „Teodors“ ir „Henrihs“ buvo baigti po 2016 m., o „Valters“ – 2009 m. Bendras nuomojamas biurų plotas sudaro apie 60 000 kv. m., teritorijoje yra 1100 automobilių stovėjimo vietų.

Biurų pastatuose yra apie 50 nuomininkų, įskaitant finansinių paslaugų bendroves „DNB Bank“, „BIGBANK“ ir „Intrum“, draudimo bendroves „Gjensidige“ ir „BTA“, IT bendroves „TietoEVRY“ ir „Accenture“, bendradarbystės erdvę „Teikums“, chemijos įmones „Cabot“ ir „Solvay“ ir daugelį kitų.

Be biurų komplekso „Jauna Teika“ projekte „Hanner“ pastatė daugiau kaip 800 butų, kurie šiuo metu jau yra parduoti.

Pardavimo sandorio konsultantai buvo „Colliers Baltic“ komanda, o sandorį finansavo „SEB“ bankas. Sandoris bus baigtas, kai bus gautas reikiamas Latvijos konkurencijos tarnybos leidimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką