Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 7d. 14:35

„Inreal“ parduoda teritoriją Paneriuose, pradinė kaina – 4 mln. eurų

„Inreal“ parduoda teritoriją Paneriuose, Šaltupio gatvėje
Bendrovės nuotr. / „Inreal“ parduoda teritoriją Paneriuose, Šaltupio gatvėje

Nekilnojamojo turto „Inreal“ grupė parduoda 8 pastatus Šaltupio g. (9A-101, 9B, 9D, 9C, 7B), Vilniuje, kurių bendras plotas beveik 15 tūkst. kv. m. Pradinė objekto kaina – 4 mln. eurų (neįskaitant PVM). Dauguma parduodamų pastatų – gamybos-pramonės arba sandėliavimo paskirties, jie išsidėstę iš valstybės nuomojamame 3 ha žemės sklype šalia Neries upės. Pardavimas bus vykdomas laisva forma, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Manome, kad objektu domėsis ne tik gamybinės įmonės, bet ir investuotojai, ieškantys didelių industrinių plotų nuomai“, – sako „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška.

Bendrovės nuotr./„Inreal“ parduoda teritoriją Paneriuose, Šaltupio gatvėje
Bendrovės nuotr./„Inreal“ parduoda teritoriją Paneriuose, Šaltupio gatvėje

Patalpoms bus ieškoma nuomininkų lygiagrečiai pardavimų procesui.

Parduodama teritorija priklauso „Inreal valdymas“ valdomai įmonei „Krevina“.

Teigiama, kad pramonės ir sandėliavimo rinka 2019 metų I pusėje augo apie 8,5 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2018 metais. Prognozuojama, kad sandėliavimo patalpų poreikis išliks aukštas artimiausius keletą metų, nes nepaisant naujai išplėtotų objektų, Lietuvoje išlieka žemas logistikos centrų vakansijos lygis bei stabilios patalpų kainos.

Laisvų patalpų plotas moderniuose logistikos centruose sostinės regione yra apie 4 proc. Kainos čia aukštesnės nei kitose Lietuvos dalyse, ir siekia 4,3 – 5,3 EUR/kv.m naujuose sandėliuose nei 3,3 – 4,2 EUR/kv.m senos statybos pastatuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

03:02
11:55
26:29

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką