Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 13d. 00:00

Išvykų laikas ne už kalnų: ar namus paliksime ramia širdimi?

Namai
123rf.com nuotr. / Namai

Atšilus orams prasidėjo laikas, kai žmonės mažiau būna namuose, todėl draudikai fiksuoja, kad vagysčių iš būstų skaičius jau pradeda augti.

Draudimo bendrovės „Gjensidige“ duomenimis, šiltuoju metų laiku, kai miestai ištuštėja, vagys darbuojasi aktyviausiai. „Be priežiūros palikti namai ir sumažėjęs žmonių budrumas skatina tuo pasinaudoti vagis. Kaip rodo statistika, rugpjūtį ir liepą, lyginant su kitais mėnesiais, yra įvykdoma daugiausia vagysčių iš gyvenamųjų patalpų. Būtina atkreipti dėmesį ir į artėjantį ilgąjį liepos 6-osios savaitgalį. Paprastai tokiomis dienomis žmonės išvyksta iš namų, o vagysčių juose skaičius išauga kelis kartus. Todėl raginame žmones iš anksto pasirūpinti, kad jiems išvykstant namai liktų saugūs“, – sakė draudimo bendrovės „Gjensidige“ „Gjensidige“ Turto žalų skyriaus vadovas Giedrius Norkus.

Pasak saugos tarnybos „Mano sauga“ direktoriaus Gedimino Jankausko, didžiausią dėmesį namuose reikia skirti langų ir lauko durų saugumui. Jo teigimu, vagis taip pat vilioja nepatvarios spynos, neįstiklinti pirmojo aukšto balkonai ir matomoje vietoje laikomi vertingi daiktai. Dėl to, įrengiant signalizaciją bute ar name, patariama sumontuoti judesio daviklius visuose kambariuose, ne tik ant durų ar langų.

G.Jankauskas patarė nepamiršti ir geros kaimynystės – svarbu gerinti santykius su kaimyninių butų ar namų gyventojais ir taip kurti saugią aplinką. Geri kaimynai gali padėti tinkamai ir laiku reaguoti į grėsmę.

Žiūrėkite vaizdo patarimus ir sužinokite, kaip saugiai palikti namus išsiruošus atostogų ar išvykstant savaitgaliui:

Saugiausia yra savo turtą apdrausti – tai pirmoji garantija, kad po įvykusios nelaimės liksite ne tuščiomis kišenėmis. Draudimo bendrovė „Gjensidige“ vykdo turto draudimo akciją: sudariusiems naują būsto draudimo sutartį – dūmų detektorius dovanų. Akcija vyksta iki gegužės 12 dienos.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką