Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 24d. 17:10

Kačerginėje duris atvėręs viešbutis – didelių turizmo planų dalis

Kačerginėje duris atvėrė viešbutis „Kankorėžis“
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Kačerginėje duris atvėrė viešbutis „Kankorėžis“

Kauno rajone, Kačerginės miestelio centre, šalia populiarios dviračių trasos, atidarytas trijų žvaigždučių kategorijos viešbutis „Kankorėžis“, – informuoja Kauno rajono savivaldybė.

Taip verslininkai reaguoja į Kauno rajono savivaldybės planus sukurti patrauklią kurortinę zoną, kurią sudarytų Kulautuva, Kačerginė ir dalis Zapyškio miestelio.

Kauno rajono savivaldybės nuotr./Kačerginėje duris atvėrė viešbutis „Kankorėžis“
Kauno rajono savivaldybės nuotr./Jauki Kačerginės panorama pro "Kankorėžio" langą

Kačerginės seniūnijoje gyvena vos keli šimtai gyventojų, tačiau Nemuno slėnyje įsikūręs miestelis traukia turistus įdomia istorija, prieškario medinėmis vilomis, gražiais pušynais ir gaiviu oru.

Motociklininkus ir automobilių sporto mėgėjus vilioja netoli esanti „Nacionalinio žiedo“ trasa, kurią ėmėsi gaivinti Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto departamentas.

„Kankorėžio“ savininkas Stanislovas Pranckūnas pasakojo, kad nedidelis viešbutis yra vienas iš šeimos verslų. Šalia jo veikia parduotuvė, į kurią daugiausia užsuka dviratininkai. Viešbutyje įrengti jaukūs ir erdvūs kambariai, yra lauko terasa, pavėsinė, 18 vietų konferencijų ir pobūvių salė.

Nuo viešbučio iki Nemuno prieplaukos – vos keli šimtai žingsnių.

Kauno rajono savivaldybės nuotr./Kačerginėje duris atvėrė viešbutis „Kankorėžis“
Kauno rajono savivaldybės nuotr./Kauno rajono meras V.Makūnas viešbučio šeimininkui S.Pranckūnui dėkojo už investicijas

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė nauju turizmo infrastruktūros objektu ir įteikė „Kankorėžio“ šeimininkui Kauno rajono garbės ženklą.

Merą taip pat džiugina atgyjantis medinis Kačerginės paveldas. Prieškario metais Lietuvos kariuomenės brigados generolo Prano Vaiciuškos vilą baigia atnaujinti verslininkas Algirdas Pukis, o inžinieriaus Viktoro Reklaičio vilą – Kauno rajono savivaldybė.

Kačerginė iki Antrojo pasaulinio karo buvo unikalus priemiesčio kurortas, kuriame namus statėsi daug garsių to meto visuomenės veikėjų, politikų, menininkų. Čia gyveno ir kūrė Pranas Mašiotas, Vincas Mykolaitis Putinas, Jonas Biliūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką