2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kai net loterijoje laimėti milijonai nepadeda: turto kainą sumažino 19 mln. JAV dolerių

Amerikietis Rickas Knudsenas 2018 metais paskelbęs, kad parduoda savo įspūdingą turtą už 26 mln. JAV dolerių, dabar jo kainą sumažino bene 19 mln. JAV dolerių. 
Parduodamas turtas Kalifornijoje
Parduodamas turtas Kalifornijoje / Adrian Van Anz ir Jason Speth nuotr.

R.Knudsenas 2014 metais loterijoje laimėjo 180 mln. JAV dolerių ir metė darbą. Tuomet už 5,5 mln. JAV dolerių įsigijo dar nebaigtą namą Kalifornijoje, o vėliau dar daugiau žemės aplink. Tačiau po keleto metų nusprendė išsikraustyti ir turtą parduoti už 26 mln. JAV dolerių.

Dabar, praėjus metams, vyras nusprendė jį pardavinėti aukcione ir turtui nustatė 6,9 mln. JAV dolerių pradinę kainą, „Business Insider“ patvirtino aukcionas „Concierge Auctions“.

Kartu vyras pardavinėjo ir netoli esančią smuklę bei kepsnių restoraną, tačiau šis turtas į aukcioną nėra įtrauktas. Aukciono organizatorių teigimu, savininkas yra labai motyvuotas išsikelti, todėl ir sumažino kainą bei paskelbė aukcioną.

Kodėl apskritai reikia parduoti tokį įstabų turtą? R.Knudseno teigimu, įgyvendinus šį didžiulį projektą jam tapo nuobodu, todėl jis pasirengęs judėti prie kitų iššūkių.

Pagrindinis didžiulės teritorijos akcentas – beveik 1,5 tūkst. kv. m ploto namas. Jame įrengti 5 miegamieji bei 8 vonios kambariai.

Be to, čia yra ir 17 vietų kino teatras, liftas bei 371 kv. m ploto garažas, sporto salė bei sauna.

Pagrindinio namo interjere vyrauja kaimiško stiliaus interjeras su akmens ir medžio akcentais.

Be šio namo jis parduoda 342 hektrarų žemės sklypą. 62 hektaruose išsidėsčiusi buivolų ranča su ūkiu bei prižiūrėtojo namu, o 259 ha plotą apima kalnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką