Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 13d. 17:31

Laikinai pasikeitė Statybos inspekcijos vadovė

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija
15min nuotr. / Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija

Beveik mėnesį Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) vadovo pareigas eina ne Eglė Kuklierienė, o ją pavaduojanti Renata Planutienė. E.Kuklierienei yra suteiktos motinystės atostogos, 15min informavo Inspekcija.

„Inspekcijos viršininkei Eglei Kuklierienei suteiktos motinystės atostogos nuo balandžio 8 dienos. Atsižvelgiant į tai, nuo šios dienos į Inspekcijos viršininko pareigas dėl tarnybinės būtinybės laikinai perkelta Renata Planutienė, kuri iki tol ėjo Inspekcijos viršininko pavaduotojo pareigas“, – 15min informavo VTPSI Asta Kazickienė.

Anot jos, viešai apie pasikeitimus nebuvo praneštas, nes jie yra laikini.

„Nuolatiniam įstaigos vadovui suteikus vaiko priežiūros atostogas, konkursas į vadovo pareigas nėra skelbiamas, atostogų laikotarpiu yra skiriamas laikinas vadovas“, – aiškino A.Kazickienė.

Skelbiama, kad R.Planutienė turi apie 10 metų darbo stažą Inspekcijoje. Ji buvo Inspekcijos padalinių, kurių veiklos sritys – teisė, personalo valdymas, vadovė, Inspekcijos viršininko pavaduotoja, taip pat yra dirbusi Vyriausybės kanceliarijoje.

Primename, kad E.Kuklierienė VTPSI vadove tapo praėjusių metų gegužę, iki to daugiau nei metus ėjo laikinosios viršininkės pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką