Dabar populiaru
15min be reklamos

„Lietuvos geležinkeliai“ parduoda poilsio bazę Ignalinoje

„Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) įgyvendina valdomo turto optimizavimo planą, kuriuo siekiama didinti grupės įmonių valdomo nekilnojamojo turto efektyvumą ir parduoti pagrindinėms funkcijoms vykdyti nebenaudojamus objektus. Antradienį paskelbtas aukcionas dėl poilsio bazės Ignalinoje pardavimo, informavo „Lietuvos geležinkeliai“.
Poilsio bazė Ignalinoje
Poilsio bazė Ignalinoje / „Lietuvos geležinkelių“ nuotr.

„Veiklos efektyvumą didinti siekianti LTG Grupė atsisako funkcijų, nesusijusių su pagrindine veikla, bei turto, kuris nėra skirtas šiai veiklai vykdyti. Dėl poilsio bazės išlaikymo ir apsaugos bendrovė patirdavo kaštus, todėl nebenaudojamo turto pardavimas padės sumažinti bendrovės patiriamas sąnaudas “, – sako LTG Turto valdymo paslaugų vadovė Daiva Pivoriūnienė.

Poilsio bazės kompleksą sudaro 19 pastatų ir kiti inžineriniai statiniai, viso – 2 500 kv. metrų. Poilsiavietė yra 6,8 ha žemės sklype Gavio ežero pusiasalyje. Žemės plotas buvo nuomojamas iš valstybės. Aukciono metu parduodami visi sklype esantys pastatai, jų pradinė pardavimo kaina – 1,8 mln. Eur.

Iki 2017 m. šioje poilsio bazėje veikė vaikų vasaros stovykla, skirta bendrovės darbuotojų vaikams ir anūkams. Vėliau šios veiklos nuspręsta atsisakyti, o LTG Grupės darbuotojams sukurtas vieningas, į jų poreikius orientuotas motyvacinis paketas.

LTG nekilnojamasis turtas parduodamas viešo aukciono būdu, per Registrų centro valdomą aukcionų sistemą. Aukcione gali dalyvauti juridiniai ir fiziniai asmenys.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką