Dabar populiaru
15min be reklamos

Londonas atsisakė statyti 200 mln. svaro sterlingų vertės tiltą-sodą per Temzę

Londone oficialiai sustabdytas prieštaringai vertinto tilto-sodo projektas. Šio tilto labdaros organizacija paskelbė apie šio projekto pabaigą.
Londone planuota statyti tiltą-sodą
Londone planuota statyti tiltą-sodą / „The Garden Bridge Trust“ vizualizacija

Neseniai išplatintame pareiškime organizacija „The Garden Bridge Trust“ skelbia, kad tilto-sodo projektas per Temzę nutrauktas dėl Londono mero Sadiqo Khano palaikymo stokos.

Remiantis ankstesniu mero pareiškimu, abejonių jam kelia išaugę planuojamo objekto statybos bei priežiūros kaštai. Mat nuo 60 mln. svaro sterlingų jie išaugo iki 200 mln. Teigiama, jog Londono mokesčių mokėtojams tai būtų pernelyg didelė finansinė našta.

Kompanijos „Heatherwick Studio“ ir konstruktorių „Arup“ projektuoto Londono tilto-sodo per Temzę projektas pirmą kartą paviešintas prieš 4 metus. Tai tarp Vaterlo ir Dominikonų (Blackfriars) tiltų numatytas 367 m ilgio ir 30 m pločio vien pėstiesiems skirtas statinys. Manyta, jog tiltas-sodas ne tik taps nauju Didžiosios Britanijos sostinės traukos bei susisiekimo objektu, bet ir padės įtvirtinti žaliojo miesto įvaizdį.

Pasak architektų firmos vadovo T.Heatherwicko, šio tilto idėja atsirado netinkamu metu, tačiau ateityje ji galėtų būti plėtojama toliau.

Parengta pagal „The Garden Bridge Trust“ informaciją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pilotas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką