Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Maximą“ turėjusi statyti Tauragės bendrovė: „Sutarties nepasirašėme“

Nepatvirtintais duomenimis, prekybos centrą šiame sklype „Maxima“ planavo pastatyti iki šių metų rudens
Daivos Žebelienės nuotr. / Nepatvirtintais duomenimis, prekybos centrą šiame sklype „Maxima“ planavo pastatyti iki šių metų rudens
Šaltinis: „Tauragės kurjeris“
0
A A

Besikeičiantys „Maximos“ planai Tauragėje statyti prekybos centrą koreguoja ir vietos statybų bendrovės „Apastata“ darbo grafikus. „Apastatos“ vadovas Bolius Apavičius atskleidė, kad jo vadovaujama įmonė buvo laimėjusi „Maximos“ skelbtą konkursą prekybos centrui statyti, tačiau sutarties su prekybos milžine taip ir nepasirašė. 

Viešumoje pasklidus informacijai, kad bendrovė „Maxima“, Tauragės Prezidento ir Gedimino gatvių sankryžoje pasišovusi statyti trijų X prekybos centrą, jo statybos darbus buvo patikėjusi Tauragės statybų bendrovei „Apastata“, šią žinią „Tauragės kurjeriui“ patvirtino „Apastatos“ generalinis direktorius Bolius Apavičius. Tačiau nors „Apastata“ „Maximos“ skelbtą konkursą laimėjo, sutarties su šia bendrove taip ir nepasirašė. Paklaustas, kodėl, B.Apavičius buvo atviras.

„Bet kai jie („Maxima“ – red.) viską jau baigė, kai jau buvom beveik sutarę, jie paskelbė, kad patys nestatys, o ieškos investuotojo. Ir viskas, ir čia baigėsi mūsų epopėja“, – sakė B.Apavičius.

„Apastatos“ vadovo teigimu, tai reiškia, kad „Maxima“ keičia planus, ir sieks, kad prekybos centrą Tauragėje pastatytų investuotojas, o „Maxima“ iš jo pastatą nuomotųsi. B.Apavičius sako, kad „Maximos“ skelbtame prekybos centro statybos konkurse dalyvavo daug įmonių, geriausias tuomet „Maximai“ pasirodęs būtent „Apastatos“ pasiūlymas, be to, prioritetas jai teiktas, nes „Apastata“ – vietos statybos įmonė.

„Mūsų pasiūlymą buvo atrinkę kaip geriausią, ir kaina jiems tiko, ir tai, kad vietiniai. O ir mums būtų gerai tokį objektą gauti“, – atvirai kalbėjo B.Apavičius.

Verslininkas atskleidė, kad pirminis „Maximos“ pastato projektas siekė daugiau nei 3000 kv. m (palyginimui, Tauragės „Lidlo“ prekybos salės plotas kiek didesnis nei 1000 kv. m). Tačiau pastarieji planai kiek kitokie, esą prekybos centras bus mažesnis. Jį, nepatvirtintais duomenimis, planuota pastatyti iki rudens.

B.Apavičius mano, kad „Maxima“ savo planų, jei apie juos jau paskelbė, statyti Tauragėje prekybos centrą neatsisakys ir anksčiau ar vėliau investuotoją suras, nes, verslininko nuomone, pinigingų įmonių tikrai yra. Tačiau kaip sekasi šiuos planus įgyvendinti, bendrovės „Maxima LT“ atstovai redakcijos neinformavo – į siųstus klausimus neatsakė.

„Tauragės kurjeris“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką