Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 23d. 12:02

Naują biurą atidariusi IT bendrovė „Visma Lietuva“ ieškos 150 naujų darbuotojų

IT bendrovės „Visma Lietuva“ biuras
Evaldo Lasio nuotr. / IT bendrovės „Visma Lietuva“ biuras

Ketvirtadienį Vilniuje verslo centre „3 burės" buvo atidarytas naujas informacinių technologijų bendrovės „Visma Lietuva" biuras.

„Lietuvoje „Visma“ veikti pradėjo ne taip ir seniai – 2011 metais. Ir per tą trumpą laiką iš mažos įmonės išaugome į vieną didžiausių informacinių technologijų bendrovių šalyje, darbinančią 336 žmones. O iki 2020 m. pabaigos darbuotojų priimsime dar bent 150 ir turėsime jų ne mažiau kaip 500. Tai parodo, kiek daug čia talentingų žmonių ir kokia draugiška Vyriausybė verslui. Esate jauna demokratija, lengviau nei Vakarų valstybės adaptuojatės, todėl ir vystotės našiau. Manau, ateityje šis Europos regionas augs dar greičiau nei Vakarai“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Øysteinas Moanas.

Naujojo „Visma Lietuva“ biuro atidaryme dalyvavo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, „Visma Group“ generalinis direktorius Ø.Moanas, „Visma Custom Solutions“ divizijos direktorius Carstenas Boje Mølleris, Norvegijos ambasadorius Karstenas Klepsvikas ir kiti svečiai.

Evaldo Lasio nuotr./IT bendrovės „Visma Lietuva“ biuras
Evaldo Lasio nuotr./IT bendrovės „Visma Lietuva“ biuras

Savo darbuotojus įmonė nurodo skatinanti užsiimti įvairiausia veikla, tiesiogiai nesusijusia su „Visma“ rezultatais.

Atidarymo metu svečiai perkirpo 3D spausdintuvo atspausdintą juostą, kokteilius maišė robotas-barmenas, o kitas robotas rašė kalėdinius atvirukus – visi šie išradimai sukonstruoti pačių darbuotojų.

Šventėje grojusi grupė „Undefined“ – taip pat sudaryta iš „Visma“ komandos narių.

„Nors priklauso „Visma“ grupei, „Visma Lietuva“ gyvenimą pradėjo kaip atskira įmonė ir iki šiol išlieka ganėtinai autonomiška. Įmonės viduje priimta „no management“ kultūra: nėra vadovų, o sprendimus demokratiškai priima visi darbuotojai. Ir dėl paties biuro interjero, spalvų ir erdvių pasiskirstymo sprendė visa 336 žmonių komanda“, – rašoma pranešime.

Šiuo metu „Visma Lietuva“ pagal darbuotojų skaičių yra viena didžiausių Lietuvos IT bendrovių. Į naują, šešių aukštų biurą įmonė kraustosi, nes ankstesnėse patalpose esą paprasčiausiai nebetilpo.

Apie 90 proc. „Visma Lietuva“ sukurtos produkcijos šiuo metu skirta Skandinavijai.

„Visma Lietuva“ priklauso Norvegijos kapitalo bendrovei „Visma Group“, turinčiai biurus Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Olandijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Rumunijoje.

Didžiausia Norvegijos IT bendrovė išvis įdarbina 8500 žmonių, o metinė jos apyvarta per du dešimtmečius išaugo nuo 250 mln. iki 9146 mlrd. (apie 1 mlrd. Eurų) Norvegijos kronų apyvartos.

Korporacija specializuojasi programinės įrangos verslui srityje, daugiausia dėmesio skiria IT produktams, paremtais debesijos (SaaS) ir dirbtinio intelekto (AI) technologijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:55
01:44
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką