Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 11d. 10:36

Naujame „Lietuvos enegijos“ NT aukcione – brangiausi ir didžiausi pastatai

Lietuvos energija
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lietuvos energija

Valstybės valdomos energetikos grupės „Lietuvos energijos“ įmonė „NT Valdos“ penkioliktame aukcione ketina rinkai pasiūlyti šešis NT objektus už 30 mln. eurų. Nurodoma, kad aukciono metu bus parduodami sostinėje esantys brangiausi „Lietuvos energijos“ objektai ir mažesni pastatai, esantys kituose miestuose bei regionuose.

Brangiausiai vertinami būsimo aukciono objektai – 5,8 mln. eurų, įskaitant PVM, vertės pastatų kompleksas Aguonų g. ir 5,4 mln. eurų, įskaitant PVM, vertės biurų pastatai P. Lukšio g. Abu šie objektai buvo parduodami gruodį vykusiame viešajame konkurse, tačiau nesulaukus pirkėjų, kompleksų pradinė kaina buvo sumažinta, rašoma pranešime spaudai.

Šių dviejų objektų pardavimą organizuoja nekilnojamojo turto bendrovė „Inreal“.

Aukcione taip pat bus parduodamas ir beveik 5 mln. eurų su PVM vertės pastatų kompleksas Motorų gatvėje, Vilniuje bei administracinės ir kitos paskirties pastatų kompleksas Smolensko bei Panerių gatvių sankirtoje, įvertintas 4,5 mln. eurų, įskaitant PVM. Klaipėdoje bus galima įsigyti turto Liepų gatvėje už 3,9 mln. eurų, įskaitant PVM.

Nekilnojamojo turto aukciono metu bus parduodami objektai ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kituose rajonuose. Pavyzdžiui, Molėtų rajone bus parduodami rekreacinės paskirties statiniai, investuotojams taip pat bus pasiūlyti objektai, esantys Šilutės, Trakų, Švenčionių bei kituose rajonuose.

Už šių objektų pardavimą atsakinga nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

2018 metais įvyko 6 „Lietuvos energijos“ nekilnojamojo turto aukcionai, kurių metu buvo parduota 30 objektų, o bendra jų vertė siekė beveik 34 mln. eurų.

„Lietuvos energijos“ grupės įmonei „NT Valdos“ priklausantys nekilnojamojo turto objektai aukcionuose ir viešuosiuose konkursuose parduodami nuo 2016 m. Per šį laikotarpį sėkmingai realizuota didžioji dalis turto. Vasario 28 d. vyks 15-asis NT aukcionas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką