15min be reklamos

„NFQ Technologies“ kelsis į biurų pastatą buvusioje „Žalgirio“ stadiono teritorijoje

Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo kompanija „NFQ Technologies“ savo Vilniaus biurą perkels į naujas patalpas verslo centre „Business Stadium West“, Rinktinės gatvėje. IT paslaugų kompanija sutartį dėl beveik 1,6 tūkst. kv. m ploto patalpų nuomos biurų pastate pasirašė su jo plėtotoja – nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Hanner“.
„Business Stadium West“
„Business Stadium West“

Naujajame „NFQ Technologies“ biure dar šių metų pabaigoje dirbs apie 110 specialistų, tačiau, anot kompanijos atstovų, ateityje planuojamas augimas.

„Persikėlimui į naują biurą Vilniuje pradėjome ruoštis maždaug prieš pora metų, prognozuodami augantį projektų ir produktų mastą. Ieškojome biuro, kuris leistų ne tik patogiai dirbti dabartinei komandai Vilniuje, bet ir užsitikrinti sąlygas tolesniam komandos augimui bei turėti galimybes plėsti biuro plotą, vien šiuo metu galime pasiūlyti bent 50 atvirų pozicijų programuotojams ir didžiųjų duomenų mokslininkams.“, – pranešime spaudai cituojama „NFQ Technologies“ vadovas Paulius Insoda.

„NFQ Technologies“ savo naują biurą įkurs baigiamame statyti 16,5 tūkst. kv. metrų ploto „Business Stadium West“ biurų pastate, sostinės Rinktinės gatvėje. Šiuo metu jau išnuomota arba rezervuota beveik 70 proc. viso pastato ploto.

Iš viso į buvusio Žalgirio stadiono teritorijos plėtrą planuojama investuoti daugiau nei 200 mln. eurų. Į viešųjų erdvių kūrimą bendrovė „Hanner“ investuos 2 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką