Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nutrauktas dar vienas su Vilniaus sporto rūmais susijęs pirkimas

Vilniaus sporto rūmai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Vilniaus sporto rūmai
Šaltinis: 15min
0
A A

Turto bankas nutraukė Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos FIDIC inžinieriaus ir techninės priežiūros paslaugų viešąjį pirkimą, kurio laimėtoju buvo paskelbta bendrovė „Ademo techninė priežiūra“, rašoma pranešime spaudai.

Šių paslaugų pirkimo poreikis buvo tiesiogiai susijęs su Turto banko vykdytu Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos rangos darbų viešuoju pirkimu, kurio procedūros buvo nutrauktos.

Turto banko atstovė spaudai Aušra Pocienė 15min sakė, kad sutartis su bendrove „Ademo techninė priežiūra“ dar nebuvo pasirašyta.

„Pirkimai yra vienas su kitu susiję. Vienu pirktos techninės paslaugos FIDIC, o kitas – rangos. Pastarąjį nutraukėme ir šis nereikalingas. Tai buvo du atskiri konkursai. Iš pradžių buvo nupirktos paslaugos techninei priežiūrai vykdyti, o paskui perkami rangos darbai“, – teigė ji.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Vilniaus sporto rūmai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Vilniaus sporto rūmai

Šių metų vasario pradžioje Turto bankas nutraukė Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rangos darbų viešojo pirkimo procedūras, kurias laimėjo statybų bendrovės „Irdaiva“ konsorciumas. Toks sprendimas priimtas po to, kai Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) informavo Turto banką, kad vienas konkurso komisijos narys tuo pačiu metu dirbo Turto banke ir statybų įmonėje. Būtent šios įmonės vadovaujamas konsorciumas, kaip vienintelis atitikęs kvalifikaciją, buvo pasirinktas deryboms, kurios vasarį buvo nutrauktos.

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) praėjusių metų pabaigoje pareiškė, jog Turto bankas turės iš naujo svarstyti konkurso biudžetą bei konsorciumo pasiūlytą kainą, kuri pasirodė per didelė – ji siekė 27,79 mln. eurų.

Rūmų pritaikymo konferencijų centrui projektą įgyvendinantis Turto bankas pernai rugpjūtį jau buvo nutraukęs rangovo konkursą, kuriam pasiūlymus pateikė 4 dalyviai, iš jų trys neatitiko kvalifikacijos. Tuomet Turto bankas pradėjo derybas su „Irdaivos“, „Pamario restauratoriaus“ ir „LitCon“ konsorciumu.

informacija
IRDAIVA, UAB
Vadovas: Irmantas Kubilius Darbuotojų sk.: 137 2015m . Pajamos: 30 - 50 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką