Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 22, 17:13 Atnaujinta 2022 09 22, 18:32

Parduodama Henriko Daktaro pilaitė: už mafijos vadeivos būstą prašoma daugiau kaip milijono eurų

Iki gyvos galvos nuteisto Henriko Daktaro šeima nutarė parduoti savo namus netoli Kauno. Už Užliedžiuose stovinčią 1990-aisiais statytą pilį tikimasi gauti 1,2 mln. eurų, 15min informavo įmonės „011“ nekilnojamojo turto pardavėjas Karolis Lazdauskas.
Daktarų vila
Daktarų vila / „o11“ NT agentūra

Pasak jo, namas pastatytas devyniasdešimtaisiais, kruopščiai prižiūrėtas, tačiau nebuvo kapitaliai remontuojamas. Namą pardavinėja Ramutė Daktarienė.

„Namas ir sklypas per didelis vienam asmeniui gyventi“, – 15min paaiškino K.Lazdauskas.

Pasak jo, yra tvora aplink namus, su apsaugai paruoštu takeliu aplink tvorą.

„Taip, yra slaptų vietų, kurias norėčiau pasilaikyti paslaptyje ir parodyti tik naujiems šeimininkams“, – sakė K.Lazdauskas.

„011“ nuotr./Daktaru vila (16 of 17)
„011“ nuotr./Daktaru vila (16 of 17)

Nurodoma, kad šis namas tiktų įvairioms reikmėms: galėtų būti viešbutis su restoranu, muziejus dešimtojo dešimtmečio tematika ar kompleksas, nuomojamas asmeninėms ar įmonių šventėms. Taip pat galima būtų pastatyti gyvenamąjį kompleksą.

„011“ nuotr./Daktaru vila
„011“ nuotr./Daktaru vila

Pirmasis apie parduodamą Daktarų pilaitę pranešė portalas „Kas vyksta Kaune“.

Iki 2018 metų pradžios ši pilaitė buvo areštuota teismo, tačiau vėliau laikinasis nuosavybės teisių apribojimas garsiajam Užliedžių dvarui buvo panaikintas. Per pastaruosius metus įspūdingą namą bandyta parduoti ne kartą, tačiau susidomėjusių ar galinčių įpirkti tokį pastatą neatsirado.

Nuotr. iš skelbimų portalo skelbiu.lt/Daktarų pilis – skelbimų portale
Nuotr. iš skelbimų portalo skelbiu.lt/Daktarų pilis – skelbimų portale

Kaip rašo portalas, 44 arų sklype stovi 644 kv. m gyvenamasis namas su 10 kambarių. Sklype taip pat stovi pramogų-laisvalaikio namas, kurio plotas siekia 134 kv. m, jame yra biliardinė su baru, sporto salytė, stalo teniso stalas ir pirtis su baseinu.

„011“ nuotr./Daktaru vila
„011“ nuotr./Daktaru vila

Lauke taip pat yra baseinas bei koplytėlė, o iš namo balkono-terasos atsiveria Nevėžio panorama. Didžiulį sklypą juosia tvora, palei kurią eina specialiai apsaugai paruoštas takelis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką