Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 23d. 00:00

„Paroc BlackCoat“ – estetiškas priešgaisrinis ortakių izoliavimas

PAROC BlackCoat – estetiškas vamzdynų izoliavimas
Partnerio nuotr. / „Paroc BlackCoat“ – estetiškas priešgaisrinis ortakių izoliavimas

Izoliacinių sprendimų ir medžiagų iš akmens vatos gamintoja „Paroc“ pristatė naujausią produktą, skirtą šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų (ŠVOK) izoliavimui PAROC Hvac Fire BlackCoat LT.

Turbūt ne kartą teko matyti prekybos centruose ir kitose viešose patalpose žemiau lubų sukabintus ortakius, kurie tampa interjero dalimi. Šilumos izoliacija, kuria šie ortakiai padengti, paprastai turi dangą – dažniausiai tai yra aliuminio folija, jei interjeras leidžia blizgančius paviršius. Jei reikalingas kitoks paviršius, tuomet kartais yra naudojama šilumos izoliacija su PVC tipo danga, kuri yra degi ir dažnai jos naudojimas yra apribojamas dėl gaisrinės saugos reikalavimų. Būtent todėl „Paroc“ sukūrė gaminius su specialia danga PAROC Hvac Fire BlackCoat LT, kurie atlieka savo pagrindinę funkciją, bet nekrenta į akis.

Partnerio nuotr./PAROC Hvac Fire BlackCoat detalus pavyzdys
Partnerio nuotr./PAROC Hvac Fire BlackCoat detalus pavyzdys

Šiuos du reikalavimus atitinka naujoji PAROC Hvac Fire BlackCoat LT gaminių grupė. Ji pasižymi išskirtinėmis gaisrinės saugos savybėmis bei subtilia apdaila, todėl PAROC Hvac Fire BlackCoat gaminiai puikiai tinka viešoms ir matomoms erdvėms, pvz., prekybos centrams, kultūros įstaigoms, teatrams ir panašiai.

VIDEO: PAROC fire protection of circular ducts up to EI60

PAROC Hvac Fire BlackCoat LT sistemą sudaro akmens vatos dembliai ir plokštės, kurių viena pusė padengta juodu matiniu aliuminio laminatu, ir įvairūs specialiai jai sukurti ir patikrinti PAROC priedai – sandarinimo juostos, privirinamos smeigės ir jungimo elementai. Visi elementai yra padengti subtilia juoda apdaila ir užtikrina aukštą įvairių ortakių sistemų gaisrinės saugos lygį.

PAROC Hvac Fire BlackCoat LT izoliacinių medžiagų nebereikia papildomai dažyti ar apdailinti papildoma apdailos medžiaga. Tokiu būdu yra sutaupomas ir laikas, ir lėšos. Be to, specialia danga padengtus BlackCoat vertikaliai orientuoto plaušo demblius taip pat galima naudoti ir izoliacijai nuo kondensato.

Partnerio nuotr./PAROC „BlackCoat“ produktai
Partnerio nuotr./PAROC „BlackCoat“ produktai

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

06:27
02:21
00:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką