Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 18d. 15:00

Plungėje iškils sporto ir sveikatingumo kompleksas už 5,8 mln. eurų

Plungėje bus statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas
Plungės rajono savivaldybės vizualizacija / Plungėje bus statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas

Kitų metų pavasarį Plungėje, Mendeno gatvėje, prasidės universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbai. Objektas turėtų iškilti iki 2018 metų pabaigos.

Plungės rajono mero Audriaus Klišonio teigimu, spalio 27 dieną turėtų paaiškėti, kuri įmonė projektuos ir statys objektą. Iš viso į kompleksą planuojama investuoti apie 5,8 mln. eurų.

Tikinama, kad universalus sporto ir sveikatingumo kompleksas užims apie 3,4 tūkst. kv. metrų plotą, bendras dviejų aukštų projektuojamų patalpų plotas – apie 4,4 kv. metrų. Vienu metu komplekse tilps iki 1,1 tūkst žmonių: 900 žiūrovų, 190 sportuojančiųjų ir 10 personalo.

Prieš pagrindinį įėjimą į kompleksą suprojektuota reprezentacinė erdvė ir aikštė su suoliukais, šviestuvais, dekoratyviniais medžiais. Taip pat numatyta įrengti ne mažiau kaip 150 automobilių ir 3 autobusų stovėjimo vietų aikštelę.

Pastato rūsyje bus įrengtas baseino techninės patalpos ir įranga, taip pat vyrų ir moterų sanitariniai mazgai, valymo ir inventoriaus patalpos, šilumos punkto patalpos, vieta kolektoriui ir kitai inžinerinei įrangai.

Plungės rajono savivaldybės vizualizacija/Plungėje bus statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas
Plungės rajono savivaldybės vizualizacija/Plungėje bus statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas

Pirmame aukšte planuojama įrengti universalią sporto salę ir baseiną. Pagrindinėje sporto salės patalpoje bus dvi krepšinio aikštelės. Esant poreikiui, skersai jų išskleidus automatines teleskopines žiūrovų tribūnas, bus suformuota aikštelė.

Sporto salės erdvė bus dviejų lygių. Pirmame lygyje bus pagrindinė sporto salės patalpa su 580 vietų automatinėmis žiūrovų tribūnomis. Bendras krepšinio aikštės žiūrovų sėdimų vietų skaičius sieks 900. Garbingiausiems svečiams numatyta VIP ložė.

Vandens pramogų zonoje bus 25 metrų ilgio šešių takelių plaukimo baseinas, taip pat sūkurinė vonia, vaikų baseinas, vandens kaskados. Antrame aukšte bus vietos treniruoklių ir aerobikos salėms, administracijos kabinetams.

Komplekso šildymui, vėdinimui ir oro kondicionavimui pasirinktas geoterminis būdas bei papildomas šilumos tiekimas iš centralizuotų šilumos tinklų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką