Dabar populiaru
15min be reklamos

Renovacijos rebusas: darbų laukusiems gyventojams gali tekti grąžinti paramą – kas suklydo?

Šešerius metus vilniečiai, siekiantys, kad jų daugiabutis sostinės Ševčenkos g. 11 būtų renovuotas, savo tikslo nepasiekė ir nesupranta, kas vis kiša koją. 15min išsiaiškino, kad namo renovaciją administruojanti įmonė „Admi“, nepavykus rasti rangovų, paprašė išbraukti projektą iš finansuojamųjų sąrašo ir nepateikė paraiškos tuo metu galiojusiame kvietime. Maža to, laiku neįgyvendinus projekto, gyventojams gali tekti iš savo kišenes grąžinti suteiktą paramą.
Daugiabutis esantis Ševčenkos g. 11 Tik prenumeratoriams
Daugiabutis Ševčenkos g. 11 / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Gyventojai pasakoja, kad už renovaciją jie nubalsavo dar 2017-aisiais. Po to balsavimai vyko ir dar kelis kartus, paskutinį sykį – šįmet.

Paklausta, kiek parašų buvo surinkta renovacijos naudai, namo bendrijos pirmininkė Sandra Sabaliauskienė teigė, kad apie 80 proc.

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Daugiabutis esantis Ševčenkos g. 11
Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Daugiabutis esantis Ševčenkos g. 11

Tačiau kol kas renovacijos pradžios nematyti. S.Sabaliauskaitės teigimu, ji informuota, kad stringama dėl statybos rangos darbų pirkimo, taip pat koją pakišo ir pandemija, tačiau išsamiau situacijos pakomentuoti negalėjo.

Kiti gyventojai, susisiekę su 15min anonimiškai, teigė išvis nesuprantantys, kur siūlo galas ir kodėl renovacija niekaip nepradedama.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką