Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 10:24

„Swedbank” skolina 2,8 mln. eurų „RD Signs“ naujos gamyklos Šiauliuose statybai

Projekto „Bastėja Life“ statybos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Statybos

„Swedbank“ Lietuvoje suteikė 2,8 milijonų eurų investicinę paskolą reklamos gamybos ir serviso įmonei „RD Signs“. Paskola skirta naujos gamyklos Šiauliuose statybai bei įrangos įsigijimui.

„Visą savo dėmesį skiriame vienai sričiai – vizualinės reklamos gamybai. Dėl augančio klientų skaičiaus nusprendėme statyti naują, nuosavą gamyklą“, – pranešime sako „RD Signs“ direktorius Audrius Butkevičius.

Naujos 6 tūkst. kv. m ploto gamyklos Šiauliuose statybas ketinama baigti iki 2019 metų rugsėjo pabaigos. Iki naujo projekto įgyvendinimo „RD Signs“ dirbo 2,5 tūkst. kv. m ploto gamybos patalpose.

Pasak „RD Signs“ atstovo, gamybinio ploto trūkumas jau kurį laiką ribojo įmonės gamybinius pajėgumus ir neleido lygiaverčiai konkuruoti su didžiaisiais Europos gamintojais. Tikimasi, kad nauja daugiau nei dvigubai didesnė gamykla paskatins pardavimų augimą ir leis padidinti kvalifikuotų darbuotojų skaičių.

„RD Signs“ savo veiklą pradėjo 2004 m. ir dirba reklamos gamybos ir serviso srityje. Įmonė savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei bendradarbiauja su partneriais Danijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje bei kitose Europos šalyse.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką