Dabar populiaru
15min be reklamos

Už 850 tūkst. svaro sterlingų parduodamas prabangus namas: karalienei Elizabeth I – tai ypatinga stotelė

Parduodamas prabangus namas, esantis Harefildo vietovėje – valanda kelio nuo Londono. Jis garsėja tuo, kad per savo kelionę 1602 m. jame lankėsi karalienė Elizabeth I ir valdose esančiuose soduose stebėjo Shakespeare'o spektaklį „Otelas“.
Parduodamas prabangus namas – valanda kelio iki Londono
Parduodamas prabangus namas – valanda kelio iki Londono / Vida Press nuotr.

Kelionė pavadinta „Karališkuoju progresu“ – tai valdančiojo monarcho kelionė po savo karalystę, o Harefield Place buvo viena iš karalienės Elizabeth I stotelių keliaujant 1602 m.

Čia ją priėmė įtakinga Newdigate'ų šeima, seras Thomas Egertonas ir jo žmona Alice, Derbio grafienė.

Newdigate'ų šeima beveik 440 metų buvo Harefildo dvaro valdovai. Pats dvaras įkurtas 1446 m.

Newdigate'ams dvaras priklausė iki 1877 m., paskutinis dvaro savininkas Charles'as Newdigate'as pardavė dvarą turtingam Londono biržos makleriui.

Tiudorų laikais, karaliaus Henriko VI sprendimu, serui Johnnui Newdigate'ui buvo suteikta privilegija ir išplėstos dvaro teritorijos iki daugiau kaip 150 akrų, perduodant iš bažnyčios konfiskuotas žemes.

Džordžijos laikais dvaro veidas sumodernėjo, jis buvo paverstas visiškai nauju uždaru kompleksu, kurį sudaro 25 pertvarkyti ir naujai pastatyti dviejų ir trijų miegamųjų prabangūs apartamentai bei penthauzas.

Pastaraisiais metais čia buvo įsikūrusi mažmeninės prekybos tinklo „Blockbuster“ būstinė.

Ši vieta puikiai tinka londoniečiams, norintiems atsitraukti nuo miesto šurmulio ir tuo pačiu metu puikiai tinkanti kasdieniam susisiekimui, nes iki Londono – tik valanda kelio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką