Dabar populiaru
15min be reklamos

Už daugiau kaip pusę milijono svaro sterlingų parduodama XVII a. Škotijos pilis: sužavės pradedančius virėjus

Jei kartais turite laisvus pusę milijono svaro sterlingų, galite turėti galimybę tapti XVII a. Škotijos pilies savininku, rašo metro.co.uk.
Parduodama XVII a. Škotijos pilis
Parduodama XVII a. Škotijos pilis
Temos: 2 Škotija Pilis

Į šiaurę nuo Dandi esanti Powrie pilis su bokšteliais ir švininio stiklo langais atsirado skelbimų portaluose. Už ją prašoma daugiau nei 625 tūkst. svarų sterlingų.

Mėgėjai kepėjai ir pradedantieji virėjai apsidžiaugs sužinoję, kad kadaise čia veikė kepykla, kuri buvo pertvarkyta į valgomojo virtuvę su akmeniniais skliautais, duonos kepimo krosnimi ir „AGA“ virykle.

Pastato centre yra 325 kv. pėdų svetainė su aukštomis skliautuotomis lubomis ir valgomasis su akmeninėmis grindimis, židiniu ir ąžuolo sijų lubomis.

Parduodama XVII a. Škotijos pilis
Parduodama XVII a. Škotijos pilis

Tarp trijų dviviečių miegamųjų yra „didysis Lordo ir damos miegamasis“, kuriame yra atviras židinys ir skliautuotos lubos, taip pat dušo kambarys.

Į „bokšto kambarį“ galima patekti per miegamąjį, kuris šiuo metu paverstas kabinetu, o anksčiau buvo naudojamas kaip meno kambarys.

Per pastaruosius tris dešimtmečius dabartiniai savininkai atliko didelę pilies rekonstrukciją, tačiau dalis viduramžių ir renesanso laikų pastato bruožų išliko.

„Thorntons Property“ skelbia, kad šis objektas tinka šeimos namams, atostogų namams ar pirkti kaip investiciją.

Pačios pilies teritorijos ištakos siekia maždaug 850 metų – 1172 m., kai karalius Vilhelmas Liūtaširdis padovanojo žemę grafui Robertui Ogilviui.

Nuo to laiko ją valdė dvi šeimos – Oglivie ir Fotheringhamsai.

Šios šeimos, kurioms pilis priklausė apie 600 metų, aktyviai dalyvavo vėlyvųjų viduramžių, Renesanso ir Atradimų epochos politikoje ir konfliktuose. Laiškuose užfiksuotas jų susirašinėjimas su karališkomis asmenybėmis, tarp jų – ir Škotijos karalienė Marija.

Nekilnojamojo turto vadybininkas Davidas Fletcheris teigė, kad šiuo turtu „neabejotinai susidomės daugybė pirkėjų“.

„Tai reta galimybė įsigyti gražiai restauruotą pilį, susijusią su kai kuriais žymiais Škotijos karališkaisiais asmenimis ir svarbiais istoriniais įvykiais“, – sakė jis.

Pasak brokerio, nepaisant didingų sąsajų, tai nepaprastai patogūs ir žavūs namai, kurie suteikia daug galimybių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką