Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 9d. 09:28

Vaizdo patarimai, norintiems namuose įsirengti dūmų detektorių

Dūmų detektorius
123rf.com nuotr. / Dūmų detektorius

Nuo gegužės 1 dienos visuose Lietuvos gyvenamuosiuose būstuose – butuose, individualiuose namuose, sodo nameliuose – turės būti įrengti dūmų detektoriai. Jie bus privalomi, nes to reikalauja įsigaliosiantys teisės aktai.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ atkreipia dėmesį, kad garso signalu detektoriai įspės gyventojus apie gręsiantį gaisro pavojų, o laiku iškviesta pagalba padės išgelbėti gyvybes ir žmonių turtą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos Gaisrų prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas Aurimas Gudžiauskas pataria, kad įrengti šiuolaikinius dūmų detektorius galima labai paprastai – nereikia vedžioti laidų, todėl ypatingi įgūdžiai nebūtini, užtenka juos tvirtinimo elementais prisukti arba priklijuoti prie lubų.

Pažiūrėkite vaizdo patarimus ir išmokite teisingai namuose įsirengti dūmų detektorių:

Saugiausia yra savo turtą apdrausti – tai pirmoji garantija, kad po įvykusios nelaimės liksite ne tuščiomis kišenėmis. Draudimo bendrovė „Gjensidige“ vykdo turto draudimo akciją: sudariusiems naują būsto draudimo sutartį – dūmų detektorius dovanų. Akcija vyksta iki gegužės 12 dienos.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką