Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 12d. 19:07

Vieša gėda pavadinto „Flinstounų“ namo savininkė vietos valdžią kaltina diskriminacija

„Flinstounų namas“
„Flinstounų namas“

Visame pasaulyje garsaus „Flintstonų namo“ savininkė Florence Fang pradėjo kovą su vietos valdžia. Šių metų kovą Hilsboro miestelio Kalifornijoje valdžia padavė moterį į teismą ir pavadino namą „vieša gėda“.

F.Fang namą nusipirko 2017 metais už 2,8 mln. JAV dolerių. Greta namo ji pastatė didžiules mamuto, žirafos ir Fredo Flintstono figūras.

„Pamatau kokį nors dinozaurą, iškart jį perku“, – kovą F.Fang sakė dienraščiui „The Guardian“, kurį cituoja „Business Insider“.

„Flinstounų namas“
„Flinstounų namas“

Tačiau būtent tokie patobulinimai neliko nepastebėti vietinės valdžios, kuri teigia, kad savininkė neturėjo leidimo statyti tokių skulptūrų.

Tačiau ponia Fang neliko skolinga ir vietos valdžiai balandį įteikė priešieškinį, kuriuo ji kaltina valdininkus diskriminuojant ją dėl jos kilmės. Rugsėjo pabaigoje F.Fang ieškinys buvo teismo priimtas nagrinėti.

Ieškinyje nurodoma, kad Hilsboro valdžios atstovas Timas Andersonas žinomas dėl diskriminacijos.

„Jis yra pasakęs mažiausiai vienam žmogui, kilusiam iš Azijos, kad privalo kalbėti angliškai, kai yra Hilsbore“, – rašoma ieškinyje.

Pats T.Andersonas teiginių nekomentavo.

Namas pastatytas dar 1976 metais, tuomet jis buvo visiškai baltas. Naujieji savininkai namą nusipirko 1996 metais už 800 tūkst. dolerių ir nusprendė jį nudažyti dabar matomomis spalvomis.

Daugelis vietinių baisisi šiuo statiniu, nes jis ne tik keistos formos, bet nudažytas oranžine bei violetine spalvomis. Tačiau dėl šių ypatybių jį lengva pastebėti iš tolo.

Namo vidus ne ką mažiau įspūdingas – interjerą ir eksterjerą jungia paveikslai ir ryškios spalvos.

View this post on Instagram

????????

A post shared by nicolle ???? (@theellocin) on

Sklinda gandai, kad „Flinstounų“ name buvo apsistojusios tokios garsenybės kaip režisierius George'as Lucasas, O.J.Simpsonas ir kai kurie Silicio slėnio išradėjai.

Prieš parduodant poniai Fang namas buvo nuomojamas per trumpalaikės nuomos svetainę „Airbnb“. Apsistoti nakčiai jame kainavo apie 750 JAV dolerių.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką