Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Vietoj „Lietuvos geležinkelių“ poilsio bazės – „Girulių vilos“

„Ajus Group“ Holdingas užbaigė įgyvendinti Girulių poilsio bazės sandorį. Pasirašyta notarinė sutartis su AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir jau anksčiau sklandžiai įvykdyti visi reikalingi įsipareigojimai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Girulių vilos“
„Girulių vilos“ / Architektų vizualizacijos / „Ajus Group“ nuotr.

Šių metų liepos 28 d. įvyko valstybės valdomos įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ skelbtas poilsio bazės Giruliuose, Turistų g. 12, aukcionas.

Aukcioną laimėjo „Ajus Group“ Holdingas, pasiūlęs didžiausią objekto įsigijimo kainą – 3 850 000 eurų. Pradinė kaina buvo 2 500 000 eurų.

Poilsio bazę sudaro poilsio paskirties pastatai, kurių bendras plotas yra 3414 kv. m., taip pat 2,5 ha žemės sklypas. Poilsio bazė įsikūrusi šalia Klaipėdos, prie Baltijos jūros esančioje, Girulių gyvenvietėje.

Pastaruoju metu tai vienas stambiausių NT sandorių Lietuvos pajūryje.

Naujieji objekto šeimininkai jau pradėjo projektavimo, statybos bei dalies turto pardavimo darbus. Naujai vystomas pastatų kompleksas pavadintas „Girulių vilos“.

Į „Girulių vilas“ „Ajus Group“ Holdingas ketina investuoti apie 9 milijonus eurų.

Bus rekonstruojami esami pastatai ir statomi nauji. Didžioji dalis pastatų bus įrengti, kaip prabangūs ir patogūs gyvenamosios paskirties butai, kotedžai, ir pasiūlyti įsigyti visiems norintiems jau artimiausiu metu. Planuojama išvystyti ir realizuoti apie 9000 kv. m. gyvenamojo ploto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais