Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 14:44

Vilniaus pakraštyje planuojamas didžiulis projektas, „Girteka“ investuos 60 mln. eurų

„Girteka Campus“
„Girteka Campus“

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ Vilniuje, Liepkalnyje 2021-aisiais ketina persikelti į naują būstinę. Visas pastatų kompleksas bus vadinamas „Girteka Campus“. Planuojama, kad 16 ha ploto teritorijoje iškils administracijos pastatų miestelis, vilkikų aptarnavimo centras bei prekybos centras. Į projekto įgyvendinimą įmonė investuos apie 60 milijonų eurų.

„Persikraustymas į naujus namus simboliškai pažymės mūsų 25-erių metų veiklos sukaktį. Prieš ketvirtį amžiaus pradėjome nuo vieno vilkiko ir trijų darbuotojų, o dabar organizacija išaugo į vieną pirmaujančių Europoje vežėjų“, – pranešime spaudai cituojamas „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Numatyta „Girteka Campus“ vieta – Liepkalnio ir Sodybų gatvių sankirta, greta Liepkalnio industrinio parko. Maždaug 16 hektarų ploto teritorijoje įsikurs administracinės paskirties patalpos, kurių plotas – 26 tūkst. kv. metrų. Centrinėje įmonės būstinėje dirbs maždaug 2,5 tūkst. žmonių, kurie čia persikels iš kitose Vilniaus vietose įsikūrusių biurų.

„Girteka Campus“
„Girteka Campus“

Taip pat šioje teritorijoje iškils vilkikų aptarnavimo centras bei 4 tūkst. kv. m. ploto prekybos centras.

Anot „Girteka Logistics“ vadovo, šiuo metu suplanuotas pirmasis projekto vystymo etapas. Metus vyks projektavimas, statybos darbai prasidėti turėtų 2020-ųjų pavasarį, o įmonės darbuotojų persikėlimas į naująją būstinę planuojamas 2021-ųjų vasarą.

„Girteka Campus“
„Girteka Campus“

Projektavimo darbus vykdys kompanija „ATP architects“ iš Austrijos. Ji pasirinkta po tarptautinio architektūrinio konkurso, kuriame dalyvavo šešios įmonės iš Austrijos, Danijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos.

Liepkalnio industrinį parką ir „Girteka Campus“ projektą vysto nekilnojamo turto įmonė „Sirin Development“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką