Dabar populiaru
15min be reklamos

Vilniuje duris atvėrė „Pigu.lt“ išparduotuvė

Prekybos centras internete „Pigu.lt“ atidarė išparduotuvę, kurioje pigiau siūlomos prekės su defektais, mechaniniais pažeidimais ar produktais po remonto. Šiuo metu asortimente, kurio didžiąją dalį sudaro baldai, įvairi buitinė technika ir dviračiai, rikiuojasi per 800 prekių, rašoma pranešime spaudai.
Atidaryta nauja Pigu.lt parduotuvė
Atidaryta nauja Pigu.lt parduotuvė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Pirkėjų patogumui pažeistas prekes, kurių kainos yra nuo 20 procentų mažesnės, siūlome apžiūrėti ir įvertinti gyvai. Išparduotuvės produktams taikomų kainų lygis priklauso nuo defektų pobūdžio: ar pažeista pati prekė, ar tik jos pakuotė“, – sako „Pigu.lt“ pardavimų vadovė Kristina Liškauskaitė.

Anot jos, pirkėjams siūlomų produktų ir prekės ženklų spektras – platus ir įdomus, mat Vilniuje įkurtą išparduotuvę pasiekia pažeistos prekės iš visų „PHH Group“ valdomų e. prekybos centrų ir e. parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.

Asmeninio archyvo nuotr./Kristina Liškauskaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Kristina Liškauskaitė

„Prekių su nedideliais defektais ir pažeistomis pakuotėmis siūlome ir internete, tačiau pasirinkimas naujojoje fizinėje išparduotuvėje – žymiai platesnis“, – teigia K.Liškauskaite.

Idėją atidaryti tokią parduotuvę pasufleravo patys pirkėjai. „Nuolat sulaukdavome klientų klausimų ar prekiaujame pigesnėmis prekėmis su defektais. Taip pat vadovavomės savo užsienio partnerių praktika, o ir patys esame už sąmoningą vartojimą, aplinkos tausojimą ir, žinoma, už mažesnes kainas“, – sako K.Liškauskaitė.

Tikimasi, kad išparduotuvė sulauks ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų pirkėjų dėmesio. Išparduotuvė duris Vilniuje atvėrė tuo pačiu adresu, kuriuo veikia „Pigu.lt“ fizinė parduotuvė ir sandėlis – Laisvės pr. 75.

Didžiausią Baltijos šalyse parduotuvę su daugiau kaip 10 tūkst. pavadinimų prekių „Pigu.lt“ čia atidarė 2021-ųjų vasaros pabaigoje. Kompanija į prekybinį plotą ir į šalia įkurtą įspūdingą, 3,5 tūkst. kv. metrų ploto, sandėlį investavo daugiau nei 2 mln. eurų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką