Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 28d. 10:36

Per 200 Lietuvos banko darbuotojų laikinai įsikurs kitoje vietoje

Biurų pastatas „City“
Bendrovės nuotr. / Biurų pastatas „City“

Daugiau kaip 200 Lietuvos banko tarnautojų kitų metų balandžio mėnesį laikinai persikels į verslo centrą „City“ Vilniuje. Jie, dėl planuojamos rekonstrukcijos ir pertvarkos, persikels iš banko patalpų Žirmūnuose, kur dabar dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos.

Persikėlimas į kitą vietą, kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, numatytas Lietuvos banko su UAB „NT plėtros fondas“ pasirašytoje administracinių patalpų iki 2 500 kv. m nuomos sutartyje.

„Patalpas rinkomės iš penkių pasiūlymų, gautų per viešą konkursą. Sutartis numato patalpų nuomą dvejiems metams su galimybe pratęsti ją dar metams“, – teigia Jonas Būgas, Lietuvos banko Paslaugų administravimo departamento direktorius.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuvos bankas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Lietuvos bankas

„Darbuotojai iš Lietuvos banko valdomame žemės sklype Vilniuje, Žirmūnų g. 151, esančio pastatų komplekso bus laikinai iškelti, nes jį numatyta rekonstruoti ir pertvarkyti. Tai padarius Lietuvos bankas, siekdamas mažinti veiklos išlaidas, čia persikels iš Vilniaus centro“, – priduriama Lietuvos banko pranešime.

Į Žirmūnus turėtų sugrįžti ir Lietuvos banko Priežiūros tarnybos ir Informacinių technologijų departamentų darbuotojai, kuriems laikinai, kol vyks remontas, teks dirbti išnuomotose patalpose.

Pasak J.Būgo, Lietuvos banko laikinai veiklai pasirinktame pastate įdiegtos modernios žaliųjų pastatų technologijos ne tik užtikrins patogias darbo sąlygas, bet ir leis sutaupyti.

Atnaujintame Lietuvos banko pastatų komplekse Žirmūnuose numatoma įrengti iki 600 darbo vietų, įskaičiuojant galimas laikinas darbo vietas. Darbus ketinama pradėti kitąmet. Planuojama darbų pabaiga – 2020-ųjų gruodis.

2019 metais, kai bus baigti pirkimai ir įvertintos su projekto terminais susijusios rizikos, Lietuvos bankas žada apsispręsti dėl dabartinių Lietuvos banko patalpų Gedimino pr. ir Totorių g.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką