Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 6d. 00:00

Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“

Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“
Partnerio nuotr. / Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“

Sostinėje per š. m. pirmuosius devynis mėnesius parduota 4 470 butų – tai daugiau nei per visus 2018 m., kai buvo įsigyta 3 984 butai. Renkantis būstą pagrindiniu kriterijumi vis dar išlieka vieta bei infrastruktūra aplink projektą. Dėl to nenuostabu, kad pastaraisiais metais visų akys krypsta į Šnipiškes, kurios iš priemiesčio jau virsta centrine miesto dalimi.

Šanchajaus pavadinimą gavusios Šnipiškės šiuo metu sparčiai atsinaujina: plėtojami aukštybiniai įvairios paskirties pastatai, įrengiamos viešosios erdvės poilsiui, sportui. Vienas iš naujausių akį traukiančių objektų – statomas daugiabučių namų kvartalas „Kernavės namai“.

Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“
Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“

Miesto infrastruktūros privalumai

Kernavės namų gyvenvietė – unikali. Vos už 2 kilometrų – Senamiestis, kurį paprastai galima pasiekti Žaliuoju arba Baltuoju tiltu pėstute ar sėdus ant dviračio. Kelios minutės ir atsiduri Žalgirio, Geležinio Vilko ir Kalvarijų gatvėse, kuriose puikiai išvystytas visuomeninis transportas: vos per 2−5 minutes galima pasiekti švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigas, didžiuosius prekybos centrus. Savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ duomenimis, tarp Kernavės ir Giedraičių gatvių planuojamas vaikų darželis, kuris papildys aplinkui išsibarsčiusį šešetą.

Negana to, pati Kernavės gatvė keičia savo veidą: šiuo metu yra vykdomi atnaujinimai, kurie Šnipiškes dar labiau priartins prie centro, sujungdama Lvovo ir Žalgirio gatves. Kernavės gatvėje numatytos modernios eismo saugos priemonės, viešojo transporto stotelės, dviračių takas. Vairuojantiems automobilius nebereikės sukti galvos dėl rytinių ar vakarinių kamščių.

Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“
Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“

Gamta – ranka pasiekiama

Įvairūs atlikti tyrimai įrodo vis stipresnį gamtos poveikį žmogui: tai itin aktualu tiems, kurie gyvena miestuose. Pasirodo, kad gamta kūrybiškumą gali pagerinti net iki 50 proc., o pasivaikščiojimas miške streso hormonų lygį sumažinti net 16 proc. Pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, pasimėgauti ramybe ir prisiliesti prie gamtos bus galima išpuoselėtame „Kernavės namų“ žalių erdvių kieme, kuriame kuriamos poilsio ir vaikų laisvalaikio zonos.

Jei vis dėl to norėsis labiau pramankštinti kojas – šalia vilniečių ir miesto svečių itin pamėgtas Neries krantinės pasivaikščiojimo takas, kuriame šiltą vasaros vakarą galima prisėsti kavinukėje ir pasigrožėti Senamiesčio panoramomis. Taip pat rajone artimiausiu metu ketinama atgaivinti primirštas erdves, pavyzdžiui, teritorijoje nuo Neries iki Ozo gatvės bus įgyvendintas Neries Senvagės slėnio sutvarkymo projektas. Bus įrengta nauja rekreacinė zona su dviračių ir pėsčiųjų takais, vaikų žaidimų aikštelė. Projekte numatyta ir dviračių bei pėsčiųjų takų jungtis nuo Neries upės iki prekybinio centro „Ozas“, kuri drieksis 3,6 kilometro.

Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“
Partnerio nuotr./Renesansą išgyvenančios Šnipiškės kviečia naujakurius į „Kernavės namus“

Kitas svarbus objektas – vietos gyventojų vadinama Drakonų pieva, esanti Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. Planuojama šią erdvę pakeisti iš pagrindų: šiaurinėje dalyje, atokiau nuo gatvės, yra suformuota aktyvi zona su vaikų žaidimo, krepšinio ir treniruoklių aikštelėmis. Pietinė dalis skirta įėjimams į skverą ir nedidelei pievai. Rytinė dalis po senomis liepomis taps ramiąja skvero dalimi su suoliukais bei sena vandens pompa, kaip charakteringu vietos elementu.

Itin didelis dėmesys gyvenimo kokybei

Būsto statybos ir gyvenimo kokybei dabar skiriama gerokai daugiau dėmesio nei iki šiol. „Kernavės namai“ būsimiems gyventojams siūlo įsikurti namuose, kuriuose dera aukštos kokybės medžiagos, energiją taupančios inžinerinės sistemos bei modernūs statybų sprendiniai. Pvz., dėl minimalių šalčio tiltelių, projektiniais skaičiavimais, energijos sunaudojimas šildymui bus mažesnis nei reglamentuota A++ energetinio naudingumo pastatams. Toks būstas užtikrins, kad kiekvienas gyventojas mėgausis ne tik komfortiška šiluma, bet ir mažesnėmis sąskaitomis už šildymą.

Itin didelis dėmesys yra skiriamas funkcionalumui: nesvarbu, kalbama apie 1 ar 5 kambarių būstą, tačiau kiekvienas kvadratinis metras yra suprojektuotas taip, kad erdvė maksimaliai tarnautų komfortui. Taip pat naujakurių laukia itin gausus skirtingų erdvių išplanavimo pasirinkimas su daline apdaila, leisiantis įjungti savo kūrybinę gyslelę ar konsultacijos kreiptis į profesionalus, įrenginėjant jaukių namų erdves.

Daugiabučiai yra suprojektuoti taip, kad garažus gyventojai galės pasiekti neišėję į lauką – tam specialiai įrengti liftai, o tai ypač aktualu darganotu ir šaltuoju metų laiku. Statytojai pasirūpino ir būsimų gyventojų saugumu – vidiniai kiemeliai bus atokiau nuo gatvės, o teritoriją visą parą stebės vaizdo kameros.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką