Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 18d. 10:14

#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

„Tower“ – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr. / „Tower“ – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

Įsivaizduokite kasdienybę, kai viskas, kas svarbiausia, visuomet yra greta. Kelių minučių atstumu – moderniausias, nuolat augantis centrinis Vilniaus verslo rajonas. 5–10 min. spinduliu – geriausios sostinės parduotuvės, jaukiausios kavinės ir restoranai, sporto klubai bei muziejai. Čia pat – ir naujai tvarkomos Neries krantinės su erdviomis žaliosiomis poilsio zonomis, o kitoje upės pusėje – romantiški pasivaikščiojimai po gražiausias Senamiesčio vietas. Tai kasdieninis komfortas ir laisvė gyventi, kurią patiria taip pat ir išskirtine miesto panorama galintys gerėtis #TOWER gyventojai.

Pasirinkimo laisvė Vilniaus „sityje“

NT specialistai pažymi, kad #TOWER dėl itin geros lokacijos yra pritaikytas šiuolaikiniam miesto gyventojui, labiausiai vertinančiam laiką ir patogų gyvenimą, norinčiam suderinti aktyvią profesinę karjerą ir tuo pačiu maksimaliai išnaudoti turimą laisvalaikį.

#TOWER yra miesto dalyje, kurią galima vadinti sostinės „sičiu“: čia kelių minučių spinduliu įsikūrusi didžioji dalis moderniausių verslo centrų, viešbučių, įmonių, kur kasdien gimsta įdomiausios verslo idėjos. Taip pat 5–10 min. spinduliu veikia net keletas didelių prekybos centrų su plačiu parduotuvių pasirinkimu. Visai šalia – daugelis kitų kiekvienam reikalingų paslaugų: nuo sporto klubų iki grožio salonų.

„Ši lokacija itin patogi ir šeimoms su vaikais. Šiuo metu rekonstruojama Neries pakrantė prie Baltojo tilto bus puiki poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zona visai šeimai: žaliosios vejos, vaikų žaidimo erdvės, tinklinio ir krepšinio aikštelės, vaizdingi dviračių bei pėsčiųjų takai šalia upės – viskas įsikūrę vos per kelias minutes nuo #TOWER pastato. Svarbu ir tai, kad nebėra įpareigojimo vairuoti automobilį norint pasiekti reikiamą tašką – gali šokti ant dviračio, paspirtuko ar pasinauodoti viešuoju transportu“, – privalumus vardija Algirdas Navickas, gyvenamojo nekilnojamojo turto (NT) paslaugas teikiančios bendrovės „Resolution“ Būsto projektų grupės vadovas.

Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

Be to, Konstitucijos pr. veikia didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Čia siūloma daugiau nei 200 veiklų mažiesiems šeimos nariams: sporto ir meno būreliai, stovyklos, veikia renovuotas 25 metrų ilgio baseinas.

Projekto vieta ypač aktuali laiką branginantiems tėvams, kurie derina intensyvius darbo grafikus ir vaikų priežiūrą. Jie galės be streso užbaigti dienos darbus ar mieliau atsipalaiduoti namuose vietoje to, kad gaištų laiką transporto spūstyse veždami savo atžalas į būrelius ir atgal. Vaikai savarankiškai ir laisvai gali keliauti pėstute, dviračiais ar paspirtukais ir saugiai grįžti namo. Didelis dėmesys #TOWER projekte skiriamas gyventojų saugumui – įrengtos moderniausios praėjimo kontrolės, apsaugos sistemos, specialia saugia danga išklota vaikų žaidimų aikštelė įrengta tėvams gerai matomoje bei pašaliniams neprieinamoje kiemo dalyje, o taip pat gyventojų patogumui ir konsjeržas, pasitiksiantis vos įžengus pro pastato duris.

Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

Kokybiška ir sveika aplinka

29 aukštų – aukščiausias Vilniuje – gyvenamasis pastatas, dėl savo išskirtinių savybių, užtikrinantis erdvės ir privatumo jausmą, traukia įsikurti tiek šeimas su vaikais, tiek ir jaunus profesionalus.

Paprastai, norintiems gyventi Vilniaus centre, tenka rinktis senos statybos namus, aukoti erdvę ir šviesą. #TOWER visus šiuos trūkumus išsprendžia, nes butai, priešingai nei daugelyje kitų projektų, prasideda nuo penkto aukšto: juose daug erdvės, šviesos, dalyje butų atsiveria įspūdingos Vilniaus panoramos, o gatvės šurmulys lieka toli apačioje. Norintys kuo geriau išnaudoti šiuos privalumus, būsimieji pastato gyventojai gali rinktis ne tik #TOWER, bet ir nuo 18-o aukšto prasidedančius „Tower Luxury“ apartamentus.

#TOWER apartamentų pirkėjai turi išskirtinę rinkoje privilegiją rinktis naują būstą aukščiau nei visi kiti, mat projekto žemutiniai butai yra tokiame aukštyje, kuriame įsikūrę kitų naujų projektų viršutiniai aukštai. Tai leidžia mėgautis erdve ir vaizdais, o viršutiniuose „Tower Luxury“ aukštuose – net į 3 puses atsiveriančia miesto panorama. Kai pro savo svetainės langus vienu metu matai Gedimino pilies bokštą, naujai atgimstančią Neries krantinę ir visą Žvėryną, tai be abejonės yra viena iš stipriausių patirčių, kurią galima išgyventi stebint Vilnių“, – apie svarbiausią „Tower Luxury“ išskirtinumą, kurio negali pasiūlyti joks kitas naujos statybos projektas miesto centre, akcentuoja viršutiniuose pastato aukštuose butus potencialiems jų gyventojams siūlanti Giedrė Simanonienė, „Tower Luxury“ pardavimų vadovė.

Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

Anot jos ir A. Navicko, šis naujos statybos namas savo inžineriniais sprendimais, medžiagų kokybe lenkia daugelį geriausių naujos statybos gyvenamųjų projektų sostinėje – statant #TOWER ypač daug dėmesio skirta įrengimo kokybei ir komfortui užtikrinti. Viskas – nuo naudotų medžiagų iki įdiegtų inžinerinių bei technologinių sprendimų – buvo apgalvota iki smulkmenų, kad namo gyventojai, šeimos jaustųsi patogiai ne tik dabar, bet ir po daugelio metų.

Patalpose įdiegtos modernios temperatūros kontrolės, vėdinimo ir vėsinimo sistemos, kurias galima lengvai valdyti ir išmaniąja programėle, taip pat užtikrinta kokybiška garso izoliacija. Šie ir kiti sprendimai leido pastatui pasiekti A energetinio naudingumo klasę. Visuma sprendinių yra investicija į ateitį, kuri leidžia išlaikyti pastato konkurencingumą ir vertę.

Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

A. Navickas pažymi, kad #TOWER ir jame esančių butų privalumais galima įsitikinti jau šiandien, pastatui jau suteiktas 100 proc. baigtumas, dalis butų – pilnai įrengti.

„Tai reiškia, kad būstą čia galite apžiūrėti ne brėžiniuose, vizualizacijose ar virtualioje realybėje, o apsilankyti ir betarpiškai įvertinti projekto išskirtinumą, technines charakteristikas, siūlomus privalumus. O išsirinkus tinkamą, iš karto pradėti planuoti įkurtuves. Rinktis baigtą projektą, pamatyti ir „pasimatuoti“ konkretų butą prieš įsigyjant svarbu ir dėl to, kad galima iškart įsitikinti, ar ten įgyvendinti visi jo norai, o ne tiesiog gautas pažadas į juos atsižvelgti“, – teigia „Resolution“ atstovas.

Daugiau informacijos apie #TOWER

Apartamentai iki 17 aukšto – www.towerapartamentai.lt

Apartamentai nuo 18 iki 29 aukšto – www.towerluxury.lt

Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje
Partnerio nuotr./#TOWER – komfortiškas gyvenimas dinamiškiausioje Vilniaus vietoje

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką