Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 23d. 15:56

Keičiasi 15min valdančios Estijos žiniasklaidos grupės „Postimees Grupp“ vadovas

Andrus Raudsalu
Postimees Grupp nuotr. / Andrus Raudsalu
Estijos žiniasklaidos grupės „Postimees Grupp“ generalinis direktorius Andrus Raudsalu pirmadienį palieka šias pareigas. Jį keičia Toomas Tiivelis, „Apollo TV“ vadovas. „Postimees Grupp“ Lietuvoje valdo naujienų portalą 15min ir naujienų agentūrą BNS.

„Postimees Grupp“ stebėtojų tarybos pirmininkas Margus Linnamae sako, kad Andrus Raudsalu pasiekė jam iškeltus tikslus, užtikrindamas stabilią įmonės plėtrą ir sėkmingai vadovaudamas planuotai restruktūrizacijai, įskaitant kai kurių žiniasklaidos padalinių įtraukimą į „Duo Media Networks“.

„Dėkoju Andrus už jo didelį indėlį į „Postimees Grupp“ plėtrą. Gerai, kad Toomas tęs vadovavimą didžiausiai Estijos žiniasklaidos grupei bei sieks naujų tikslų“, – sako M.Linnamae.

Toomas Tiivelis, turintis didelę patirtį žiniasklaidoje, šiuo metu vadovauja „Apollo TV“.

T.Tiivelis tvirtina, kad jis tęs Andrus Raudsalu pradėtą skaitmeninę kryptį.

„Estijos žiniasklaidos rinka pamažu juda ta linkme, kur vis daugiau skaitytojų nori vartoti mokamą internetinį turinį, o tai reiškia, kad tai, kaip mes sugebėsime atsigręžti į skaitytoją, taps netgi svarbiau už puslapio paspaudimus ir peržiūras“, – teigė T.Tiivelis.

T. Balžekui ir „Postimees Grupp“ leista valdyti žiniasklaidos grupę Lietuvoje

Pirmadienį Konkurencijos taryba pranešė, kad Tomo Balžeko vadovaujama medijų ir skaitmeninė verslo grupė „Media bitės“ ir Estijos bendrovei „Postimees Grupp“ priklausančios naujienų portalą „15min“ ir naujienų agentūrą BNS valdančios įmonės galės būti valdomos bendrai.

Taip pat leista netiesiogiai įgyti įmonių „LT Media Group“, „Baltijos fotografijos linija“ ir „Medipresa“ bendrąją kontrolę.

60 proc. „15min Group“ akcijų priklausys „Postimees Grupp“, 40 proc. ir valdymo kontrolė – ligšioliniams „Media bičių“ akcininkams Tomui Balžekui, Martynui Basokui, Gabrielei Burbienei ir Tomui Bindokui per naujai įsteigtą holdingo įmonę „4 Bees“.

Užbaigus susijungimą „15min Group“ priklausys naujienų portalas „15min“, naujienų agentūra BNS, žurnalai „Žmonės“, „Laimė“, „Legendos“, „Ji“, naujienų portalas „zmones.lt“ ir mobilioji programėlė „Žmonės“, fotoagentūra „ŽMONĖS Foto“ ir fotoarchyvas „Fotobankas“, taip pat knygų ir periodinių leidinių platinimo įmonė „Medipresa“ bei internetinė knygų išpirktuvė „Perkuknyga.lt“.

Likusieji „Postimees Grupp“ verslai, veikiantys Latvijoje ir Estijoje, toliau 100 proc. priklausys Estijos „MM grupp“, kurio pagrindinis akcininkas – Margusas Linnamae.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką