Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 1d. 16:44

Parduodama „Lietuvos ryto“ televizija: pirkėjas – prodiuserio P.Skaisgirio bendrovė

„Lietuvos ryto televizija“ atšventė... Naujuosius metus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Lietuvos ryto televizija“

„Lietuvos ryto“ televizija parduodama bendrovei „Singing fish“, tačiau tam dar turi pritarti Lietuvos radijo ir televizijos komisija, skelbia vz.lt.

„Lietuvos ryto“ televizija parduodama bendrovei „Singing fish“, tačiau tam dar turi pritarti Lietuvos radijo ir televizijos komisija, skelbia, vz.lt

VŽ žiniomis, „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupei priklausančią televiziją perka Lietuvos prodiuserių kompanija „Singing fish“. Ši bendrovė yra prodiusavusi filmą „Patriotai“, serialus „Laisvės kaina. Savanoriai“, „Meilė kaip mėnulis“ ir kitus.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Rolanas Skaisgirys (kairėje) ir Povilas Skaisgirys (dešinėje)
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Rolanas Skaisgirys (kairėje) ir Povilas Skaisgirys (dešinėje)

„Singing fish“ vadovas ir vienintelis akcininkas yra Povilas Skaisgirys, giminystės ryšiais susijęs su Rolandu Skaisgiriu.

Kaip skelbia vz.lt, R.Skaisgirys yra daugybės komercinės sėkmės sulaukusių lietuviškų TV serialų, tokių kaip „Nekviesta meilė“, „Moterys meluoja geriau“ ir kitų prodiuseris, vienas iš prodiuserių kompanijos „Videometra“ vadovų. Ši bendrovė taip pat yra prodiusavusi serialą „Naisių vasara“.

Tam, kad būtų atvertas kelias „Lietuvos ryto“ televizijos akcijų perėmimui, leidimą turėtų suteikti Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK). Klausimas Dėl UAB „Lietuvos ryto“ televizijos akcijų perleidimo yra įrašytas LRTK trečiadienio darbotvarkėje.

VŽ žiniomis, LRTK laukia Vyriausybės Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos sprendimo. Nuo jo greičiausiai priklausys ir LRTK sprendimas.

Kaip rašė BNS, „Lietuvos ryto“ televizija pernai patyrė 577,4 tūkst. eurų grynojo nuostolio – 58 proc. daugiau nei 2017-aisiais (365 tūkst. eurų). 2018 metų pabaigoje įmonė turėjo sukaupusi 13,175 mln. eurų nuostolių.

„Lietuvos ryto“ grupė valdo 100 proc. „Lietuvos ryto“ televizijos akcijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką