Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 30d. 17:12

Skandalingoje pirmosios pagalbos reklamoje – Kauno merą primenančio vyro infarktas

Viešosios įmonės „Pirmoji pagalba“ reklaminis filmas sukėlė internautų pyktį ir juoką. Interneto svetainės reklaminiame siužete rodomas Kauno merą Visvaldą Matijošaitį primenantis asmuo, kurį ištinka infarktas ir jį, atvykusį į Kauno rajoną, išgelbsti tik defibriliatorius.

Kostiumuotas vyras, kurio veido nerodoma, prabangiu automobiliu suka ratus Kauno gatvėmis, pravažiuoja „Žalgirio“ areną, pastebi stendus „Kaunas tvarkosi“. Galiausiai iš dėžutės automobilyje pasiima krabų lazdelę ir ja užkanda.

Stabtelėjęs automobilį išsitraukia Kauno rajono žemėlapį ir su krabų lazdele tapšnoja per nužymėtas gyvenvietes, kurias Kauno valdžia iš tiesų siekia prisijungti prie miesto.

Kauno meras V.Matijošaitis yra žuvies produktų, taip pat ir krabų lazdelių, gamybos įmonės „Vičiūnai“ savininkas. Miesto vadovas sulaukė kritikos už ketinimus prijungti Kauno rajoną prie miesto.

Toliau reklaminiame siužete iš automobilio išlipa vyras, vilkintis panašų į V.Matijošaičio kostiumą, staiga griebiasi už širdies ir nuvirsta. Nukrenta ir nebaigta valgyti krabų lazdelė.

„Kasmet medikams tenka gaivinti apie 3 tūkstančius žmonių“, – skelbia reklama. Už ekrano pasigirsta balsas: „Bet ačiū Dievui, rajonas turėjo defibriliatorių“. Balsas primena Kauno mero kalbėjimo toną.

Netrukus siužete matyti atbėganti moteris, kuri bando gaivinti gulintį, atsiranda ir defibriliatorius, kuriuo gaivinamas vyras, panašus į Kauno merą. Siužetas baigiasi miesto merą primenančio aktoriaus žvelgimu į Kauną nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės.

Šis siužetas reklamuoja interneto svetainę, kuri priklauso Kaune veikiančiai viešajai įstaigai „Pirmoji pagalba“. Ši užsiima apmokamais žmonių gaivinimo kursais, pirmosios pagalbos mokymais.

Reklaminis filmas buvo įkeltas „Krizių tyrimo centro“ feisbuko paskyroje, tačiau po komentarų filmas buvo išimtas. Tačiau 15min tai pastebėjo anksčiau.

Krizių tyrimo centro nuotr. /Reklaminio siužeto nuotrauka
Krizių tyrimo centro nuotr. /Reklaminio siužeto nuotrauka

„Krizių tyrimo centro“ feisbuko paskyra priklauso tai pačiai viešajai įstaigai „Pirmoji pagalba“. Susisiekus su jos vadovu Nedu Jasinsku, šis gynėsi nieko apie tai nežinantis.

„Nieko nežinau, jūs kažką painiojate“, – pasakė jis nutraukė pokalbį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką