Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 15, 13:14

Veiklą pradeda nauja komunikacijos agentūra „MEDIA GO“

Veiklą pradėjo komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertės Ievos Radzevičiūtės įkurta integruotos komunikacijos agentūra „MEDIA GO“, rašoma pranešime spaudai.
Ieva Radzevičiūtė
Ieva Radzevičiūtė / Asmeninio archyvo nuotrauka

„Per daugiau nei 6 metų patirtį komunikacijos srityje teko įgyvendinti įvairius viešųjų ryšių ir rinkodaros projektus, kurie padėjo organizacijoms pasiekti užsibrėžtų tikslų, spręsti iššūkius ir tapti matomomis žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose", - sako „MEDIA GO“ įkūrėja ir vadovė Ieva Radzevičiūtė.

Agentūra teikia ryšių su visuomene, korporatyvinės ir vadovų komunikacijos paslaugas, įgyvendina reputacijos kūrimo ir rinkodaros komunikacijos kampanijas, padeda klientams valdyti krizes ir rūpinasi jų komunikacija socialiniuose tinkluose. Taip pat kartu su partneriu – renginių organizavimo agentūra „Devalta“ – „MEDIA GO“ teikia renginių ir konferencijų organizavimo bei jų komunikacijos paslaugas.

„MEDIA GO“ dirba su klientais iš nekilnojamojo turto (NT) ir statybų, pramonės ir medicinos sektorių, su tradicinio sporto ir esporto organizacijomis. Tarp klientų – Lietuvos statybininkų asociacija (LSA), NT agentūra „Capital“, laivų ir jachtų brokerių bendrovė „Capital Marine“, statybų bendrovė „Nordec“, NT projektas „Svencelės salos“, įvairūs renginiai ir konferencijos, individualūs asmenys ir kt.

I.Radzevičiūtė yra dirbusi integruotos komunikacijos ir reklamos agentūrose, tokiose kaip „IDEA Vilnius“ (dabar – „HAVAS Creative“), komunikacijos vadove Lietuvos statybininkų asociacijoje (LSA), kaip laisvai samdoma specialistė įvairiuose viešųjų ryšių ir komunikacijos projektuose, taip pat prisidėjo LSA prezidento Daliaus Gedvilo, kaip verslo nuomonės lyderio, įvaizdžio formavimo žiniasklaidoje.

I.Radzevičiūtė yra Socialinių mokslų kolegijos (SMK) viešųjų ryšių ir įvaizdžio kūrimo dalyko lektorė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką