Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atskleidžiame: metodas, kuris kiekvienam lietuviui leis greitai išmokti anglų kalbos!

Verslininkė Ilona Novicka
Projekto partnerio nuotr. / Verslininkė Ilona Novicka
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
A A

„Anglų kalbos mokiausi mokykloje prieš daugelį metų, bet tada taip nieko ir neišmokau. Tačiau Šveicarijos metodas leido per trumpą laiką pradėti kalbėti angliškai“ – pasakoja verslininkė Ilona Novicka (55 m.), kuri anglų kalbos išmoko pagal unikalų Šveicarijos metodą. Perskaityk interviu su Ilona ir sužinok, kaip gauti 55 % nuolaidą ir greitai išmokti anglų kalbos.

– Ilona, ar prieš tai mokeisi anglų kalbos?

– Taip pat kaip ir daugelis kitų mano amžiaus žmonių anglų kalbos prieš daugelį metų mokiausi mokykloje. Tuomet juk niekas negalvojo, kad jos realiai prireiks, todėl nieko taip ir neišmokau.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Dabar anglų kalba yra reikalinga visiems arba darbe, arba keliaujant. Anksčiau jaučiausi nepatogiai, kai nesuprasdavau, ką man sako užsieniečiai, be to, negalėjau rasti tinkamų žodžių, kad normaliai atsakyčiau. Aš neturiu daug laisvo laiko, todėl mokymų programa kompiuteryje buvo mano vienintelė galimybė pagaliau išmokti anglų kalbos. Perskaičiau gerus atsiliepimus apie Šveicarijos metodą, todėl nusprendžiau išbandyti.

– Kaip vyko mokymai?

– Užsisakiau programą internete ir ją iš karto atsiuntė, tad galėjau pradėti naudoti savo kompiuteryje. Smagu, kad programą galima naudoti ir telefone. Aš ją naudojau laisvalaikiu, paprastai vakarais. Pamokos gali nepastebimai įtraukti, jos greitai juda į priekį, reikia tik spustelėti. Anksčiau niekada nemačiau nė vienos programos, kuri siūlytų tokį mokymų metodą. Prisiminiau, ką buvau pamiršusi, išmokau greitai sudaryti naujus sakinius. Buvau nustebinta tokio efekto.

– Kaip vertini savo anglų kalbą dabar?

– Mano anglų kalbos žinios gerėjo po kiekvieno užsiėmimo. Dabar pagerėjo mano žodynas, galiu laisviau kalbėti angliškai ir dėl tarimo nereikia raudonuoti nei man, nei užsieniečiams (juokiasi). Dabar jaučiuosi savimi pasitikinti ir laukiu kiekvienos galimybės pakalbėti angliškai.

– Ką rekomenduotumei žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Išmokti anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą paprasta, be to, programa kompiuteryje prieinama Tau patogiu metu. Kol Tu dvejoji, kiti jau kalba angliškai! Išbandyk ir pradėk laisvai kalbėti anglų kalba!

SwissLanguages.com siūlo – išmok kalbėti angliškai per 14 dienų arba susigrąžink pinigus. Tik šiandien gauk kalbų programą su 55 % nuolaida – tik už 6,95 € (įprastinė kaina 16,95 €). Nepavėluok! Užsisakyk programą iš karto, bet naudok, kai norėsi. Šiandien nuolaida taikoma tik pirmiesiems 99 klientų.

Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką