Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos atradimas: paprastas triukas, kaip greitai išmokti anglų kalbos!

Laura Matulevičienė. Užsakovo nuotr.
Laura Matulevičienė. Užsakovo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

“Žodis po žodžio ir jau kalbėjau angliškai!” – pasakoja Laura Matulevičienė (46 m.)* iš Vilniaus. Perskaityk interviu su Laura, ir sužinok, kaip greitai galima išmokti anglų kalbos. Tik šiandien – gauk kalbų programą su 55 % nuolaidą anglų kalbai išmokti!

– Kokios buvo jūsų anglų kalbos žinios prieš Šveicarijos kalbų programą?

– Angliškai susikalbėti negalėjau. Mokėjau kelis žodelius, bet iš jų sudėlioti logiško sakinio negalėjau. Mokėjau tiek, kiek atsiminiau iš mokyklos laikų. Anglų kalbos mokykloje neišmokau – poros metų neužteko, kad išmokčiau gramatikos, nekalbant jau apie kalbėjimą.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Labai lengva suderinti kasdienius darbus, nes mokaisi prie kompiuterio. Galėjau mokytis, kai turėjau laisvo laiko, kai buvau tam nusiteikusi. Be to, ir sąlygos atrodė patrauklios – jei neišmoksiu kalbėti, man sugrąžins pinigus. Todėl nusprendžiau, kad reikia pabandyti. Galvojau, jei tai ne man, tai vis tiek visus pinigus susigrąžinsiu tą pačią dieną. Buvo verta pabandyti, kad atsikratyčiau šio trūkumo ir pagaliau išmokčiau anglų kalbos.

– Kaip vyko mokymasis?

– Mokiausi prie kompiuterio. Nuėjau į internetinę svetainę, įrašiau savo elektroninio pašto adresą, tada atsidarė visi pratimai. Pradėjau nuo pirmo, kur yra pagrindiniai žodžiai su nuotraukomis ir klausymo pratimai. Tik spaudžiau kompiuterio pelę ir gana greitai visus išmokau. Keli žodžiai man jau buvo žinomi, bet sudaryti iš jų sakinio nemokėjau. Kitoje pamokoje jau buvo parodyta, kaip sudaryti sakinius iš naujų žodžių. Buvo pateikti sakinių pavyzdžiai, kuriuos reikėjo tik perskaityti, norint suprasti, kaip pačiam juos sudaryti. Aš labai greitai suvokiau esmę ir galėjau palaipsniui pradėti kalbėti. Taip žodis po žodžio išmokau kalbėti angliškai.

– Kaip pabaigusi programą vertinate savo anglų kalbą?

– Labai gerai. Ne tik suprantu angliškai, bet galiu ir pati kalbėti. Dukra sako, kad ir tarimas labai geras. Taisyklingai tardama žodžius per pratybas greitai atsikračiau akcento. Baigusi programą pajutau, kad mano žodynas praturtėjo. Retkarčiais pažiūriu filmus angliškai. Yra dar žodžių, kurių nesuprantu, bet reikšmę suprantu be problemų iš konteksto.

– Ką Jūs rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Ženk pirmą žingsnį ir neatidėliok vėlesniam laikui. Įeik į Šveicarijos programos internetinę svetainę, pasirink kalbą ir iškart gauk savo programą. Pamatysi, kaip tai paprasta. Pradėk nuo pirmojo žodžio jau šiandien!

Šveicarijos kalbų institutas siūlo – išmok kalbėti angliškai arba susigrąžink pinigus. Tik šiandien gauk kalbų programą su 55 % nuolaida – tik už 6,95 € (įprastinė kaina 16,95 €). Nepavėluok! Šiandien nuolaida tik pirmiesiems 100 klientų.

Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai.

*Siekiant apsaugoti informaciją pateikusio asmens teises į privatumą, asmens identitetas pakeistas, paveikslėliai yra iliustratyvaus pobūdžio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką