Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 gruodžio 2d. 00:03

Išmaniems ūkininkams – „AgroCount“ sistema

Kompiuterinė augalininkystės ūkių valdymo sistema „AgroCount“
Organizatorių nuotr. / Kompiuterinė augalininkystės ūkių valdymo sistema „AgroCount“
Išmanus ūkininkavimas skinasi kelią ir Lietuvoje – norint prisiminti, koks pernai buvo lauko derlingumas ir ką vertėtų sėti šiemet, tereikia surasti mobilios aplikacijos pagalba užfiksuotus duomenis. Kauno mokslo ir technologijų parke veikianti UAB „ITPC“ sukūrė kompiuterinę augalininkystės ūkių valdymo sistemą „AgroCount“. Debesų kompiuterijos pagrindu sukurta programa ūkininkams leidžia tiksliai apskaičiuoti kiekviename lauke auginamų grūdų savikainą, planuoti ir fiksuoti laukuose atliekamus darbus, kontroliuoti resursų suvartojimą.
Organizatorių nuotr./Programa leidžia tiksliai apskaičiuoti grūdų savikainą
Organizatorių nuotr./Programa leidžia tiksliai apskaičiuoti grūdų savikainą

Programa leidžia prisijungti prie sistemos bet kuriuo metu, supaprastina sėjai, javų auginimui ar derliaus nuėmimui reikalingų priemonių kiekio apskaičiavimą. „AgroCount“ yra optimizuota ūkininkams, valdantiems nuo 50 iki 5000 ha žemės. Tereikia kompiuterio, išmanaus telefono ar kito įrenginio, kuriuo galima prisijungti prie sistemos internetu ir jos pagalba planuoti visus ūkyje atliekamus darbus. Programa taip pat leidžia apskaičiuoti dirbamos žemės priežiūrai reikalingų resursų kiekius bei matyti laukų pelningumą. Be to, sistemoje galima parengti ataskaitas kontroliuojančioms institucijoms.

Jei manote, kad ši ūkių valdymo sistema verta pelnyti vieno iš inovatyviausių produktų titulą – skirkite savo balsą ČIA.

Organizatorių nuotr./Sistemos pagalba galima planuoti visus ūkyje atliekamus darbus
Organizatorių nuotr./Sistemos pagalba galima planuoti visus ūkyje atliekamus darbus

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką