Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išskirtinis atradimas: kaip pradėti kalbėti angliškai iš karto!

Inesa
Užsakovo nuotr. / Inesa
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
A A

„Prieš dvi savaites angliškai negalėjau pasakyti nė žodžio. Jaučiausi kaip ką tik pradėjęs kalbėti vaikas,“ – pasakoja Inesa. „Pasimokiusi pagal šią programą dabar tai darau laisvai! Rezultatai yra nuostabūs!“ Perskaityk interviu su Inesa ir sužinok, kaip gauti 55 % nuolaidą ir greitai išmokti anglų kalbos.

– Ar prieš tai mokėtės anglų kalbos?

– Labai seniai anglų kalbos mokiausi mokykloje, tačiau tai nebuvo rimta. Tuo metu juk daugelis manė – kam reikės anglų kalbos? Taip ir po mokyklos baigimo nieko rimtai neišmokau.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Mano vyriausioji dukra vasarą susituokė su anglu, todėl atsirado realus poreikis mokėti angliškai. Kai jis iš pradžių lankėsi pas mus, aš jaučiausi labai nepatogiai – nesupratau, ką jis sako, negalėjau atsakyti į klausimus. Kiti šeimos nariai viską suprato ir lengvai kalbėjosi. Bet man buvo didelė gėda dėl savęs. Apie Šveicarijos kalbų programą sužinojau iš kolegės, kuri pati buvo užsiregistravusi internete ir ją išbandė. Mokymai atrodė lengvi ir garantuodavo rezultatą net „tokiam atvejui“ kaip man. Nusprendžiau išbandyti – blogiau juk nebus!

– Kaip vyko mokymai?

– Užsiregistravau svetainėje ir iškart gavau prieigą prie programos. Viskas buvo būtent taip, kaip įsivaizdavau – kalbą išmokau greitai ir be kliūčių. Mokymąsi labai palengvino netradicinis metodas, kuris gerokai skyrėsi nuo to, ką jūs kada nors patyrėte. Toks spaudinėjimas ant paveikslėlių, greitai judant į priekį. Daug padėjo paprastos ir aiškiai suprantamos užduotys. Tai labai paprasta, kartais atsitokėdavau, kad pagal programą mokausi net kelias valandas – taip ji mane įtraukdavo!

– Kaip vertinate savo anglų kalbą po 2 savaičių?

– Dabar laisvai galiu pasakyti viską, ką noriu. Gal reikėtų pasimokyti rašybos, bet šnekamoji kalba man yra vieni niekai! Kalbėdama jaučiuosi užtikrinčiau, be to, žiūrėdama filmus, galiu sekti pokalbius. Nebėra problemos susikalbėti su žentu. Namiškiai yra maloniai nustebinti mano anglų kalbos žinių!

– Ką rekomenduotumėte žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Dar neseniai pati nė kiek nekalbėjau angliškai ir tai atrodė neįmanoma. Šiandien aš manau priešingai! Pamirškite drovumą ir įsivaizdavimą, kad negalite. Negalima gaišti laiko nė minutės, laikas nestovi vietoje. Jūs greitai suprasite, kodėl šis metodas yra toks unikalus ir paprastas. Užsisakyk programą ir pradėk mokytis sau patogiu laiku!

Apsilankyk čia – www.SwissLanguages.com – ir gauk 55% nuolaidą savo anglų kalbų mokymosi programai!

SwissLanguages.com garantuoja – kalbų mokymo programa internete padės išmokti kalbėti angliškai taip, kad būtum visiškai patenkintas savo žiniomis, arba susigrąžinsi pinigus! Tik šiandien gauk kalbų programą su 55% nuolaida. Nepavėluok! Šiandien nuolaida taikoma tik pirmiesiems 49 klientų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką