Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagaliau ir Lietuvoje! Interviu su mamyte, kuri išbandė aktyviojo lieknėjimo diržą

Marta
Projekto partnerio nuotr. / Marta
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
A A

Išskirtinis interviu su jaunąja mamyte Marta, kuri buvo viena iš pirmųjų, pabandžiusių kasdien nešioti aktyviojo lieknėjimo diržą! Perskaityk interviu su Marta ir sužinok, kaip tu gali pasiekti idealiai lieknos figūros be fizinių veiklų arba kankinančių dietų.

– Ačiū, kad sutikai duoti interviu, Marta! Papasakok, kaip Tau sekėsi iki lieknėjimo?

– Gimus vaikeliui mano išvaizda labai pasikeitė. Aš gerokai priaugau svorio, o labiausiai pastebimi pokyčiai buvo pilvo srityje. Pilvas visada buvo mano probleminė zona. Didoki „gelbėjimosi ratai“ užaugo lengvai, bet jų atsikratyti negalėjau nei eidama į sporto salę, nei laikydamasi dietų.

– Kodėl nusprendei pasiryžti ir sulieknėti?

– Žinai, pagalvojau: kiek taip galima?! Žiūriu aplink – visos kažką veikia ir kažko siekia, vaikystėje buvusios apvalutės dabar atrodo lieknos ir moteriškos, o aš darausi vis apvalesnė, todėl nesveikesnė – kraujo tyrimai irgi tai parodo. Supratau, kad pagaliau ir aš noriu būti graži ir liekna, todėl nusprendžiau veikti!

– Dabar Tu atrodai puikiai! Ar šiuo metu irgi segi diržą?

– Ačiū, taip, paskutiniu metu tai girdžiu dažnai iš vyro (juokiasi), paprastai jis nieko panašaus nesako! Man labai patinka, kad diržas ne tik padėjo atsikratyti riebalų nuo pilvo ir šlaunų, bet ir pagerino savijautą, nes prakaituojant šalinami kenksmingi toksinai. Aš ne tik atrodau lieknesnė, bet ir jaučiuosi fantastiškai!

Įeik į internetinę svetainę SlimBeltPro.com ir užsakyk SAVO aktyviojo lieknėjimo diržą!

Projekto partnerio nuotr./Marta prieš ir po
Projekto partnerio nuotr./Marta prieš ir po

– Ar tu gali papasakoti kitoms moterims, norinčioms sulieknėti, kaip reikia naudoti šį stebuklingą diržą?

– Viskas labai paprasta – tu tik užsisegi diržą po drabužiais atlikdama savo kasdienes veiklas arba per treniruotes, o lieknėjimo procesas vyksta pats savaime! Aš, pavyzdžiui, jį nešioju pasivaikščiojimo metu – kai einu į parduotuvę arba vaikščioju su mažyliu parke. O nusiėmusi diržą jau matau pokyčius – minimalios pastangos, bet puikus rezultatas! Žinau, kad draugėms treneriai rekomendavo segėti diržą sportuojant, kad būtų galima efektyviau ir greičiau pasiekti rezultatų. Aš nebesportuoju, nes ir taip esu patenkinta tuo, ką pasiekiau!

Šiandien pirmosioms 49 susidomėjusių padovanosime galimybę gauti aktyviojo lieknėjimo diržą už mažesnę kainą – nueik į internetinę svetainę ir gauk savo diržą jau dabar! Bet paskubėk! Paklausa yra milžiniška!

Tikrasis laikas pradėti yra DABAR! Įeik į internetinę svetainę SlimBeltPro.com ir užsakyk SAVO aktyviojo lieknėjimo diržą!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką