Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pritrenkiančiai! Nepaprastas atradimas, leidžiantis išmokti anglų kalbos per dvi savaites

Darius
Užsakovo nuotr. / Darius
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
Skaitysiu vėliau
A A

„Nebuvo taip, kad angliškai visiškai nieko nežinojau, bet labai sunku būdavo, kai pačiam reikėdavo kalbėti. Supratau, kad reikia eiti koja kojon su laiku. Išbandęs Šveicarijos metodą, nebebijau kalbėti angliškai – žinau, kad bus gerai!“ – pasakoja Darius (43 m.). Skaityk interviu su Dariumi ir sužinok, kaip ir Tu gali greitai ir paprastai išmokti laisvai kalbėti angliškai!

– Ar prieš tai mokeisi anglų kalbos?

– Anglų kalbos mokiausi mokykloje, bet su šiomis žiniomis niekur toli nenuėjau. Svarsčiau apie kalbų kursus, bet visada stabdė didelė kaina ir laiko trūkumas. Būtų sunku prisiderinti prie kito žmogaus grafiko ir greičio.

– Kas paskatino pradėti mokytis anglų kalbos pagal Šveicarijos metodą?

– Darbe tenka važiuoti į pasikeitimo patirtimi keliones. Kiekvieną kartą, kai esu užsienyje, vis iš naujo pajaučiu, kaip reikia anglų kalbos. Tada internete susidūriau su tikra sėkmės istorija apie anglų kalbos mokymąsi šiuo metodu. Supratau, kad pagaliau yra kažkas tokio, ką noriu išbandyti. Pliusas toks, kad jeigu nieko nepavyksta ir po 2 savaičių nekalbi angliškai – pinigai grąžinami!

– Kaip vyko mokymai?

– Paprastai ir suprantamai. – Man labiausiai patiko, kad nereikėjo taikytis prie užsiėmimų grafiko arba mokytojo, ši programa tinka visiems. Galiu mokytis bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu, tada, kai man patogu! Visi užsiėmimai parengti taip, kad mokytis būtų paprasta ir įdomu.

– Kaip vertini savo anglų kalbos žinias po 2 savaičių?

– Jaučiuosi drąsiau. Pagausėjo mano žodynas. Dabar suprantu, ką man sako ir galiu atsakyti. Naudojuosi kiekviena galimybe kalbėti angliškai ir pritaikyti savo žinias. Taigi daugiausiai susidūriau su teigiamais pokyčiais.

– Ką Tu rekomenduotumei žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Pabandyk ir Tau tikrai pavyks! Tu gali drąsiai sekti mano pavyzdžiu ir užsisakyti Šveicarijos kalbų mokymo programą, kad galėtum mokytis tada, kai nori, kiek nori ir kur nori.

Nauji metai – nauja pradžia! Šių metų tikslas – išmokti anglų kalbos! Pradėk dabar!

SwissLanguages.com siūlo – išmok kalbėti angliškai per 14 dienų arba susigrąžink pinigus. Tik šiandien – gauk kalbų programą su 55 % nuolaida – tik už 6,95 € (įprastinė kaina 16,95 €). Nepavėluok! Šiandien nuolaida tik pirmiesiems 99 klientų.

Apsilankyk www.SwissLanguages.com ir gauk nuolaidą savo kalbų mokymosi programai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką