Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 06 12, 12:01

Meilė Druskininkams pagimdė verslo planą: siūlo pabėgti nuo rutinos ir pramankštinti smegenis

Vilniečiai Indrė ir Audrius, mėgstantys savaitgaliais pabėgti į Druskininkus, sugalvojo tai paversti verslu ir pasiūlyti besiilsintiems šiame mieste naują pramogą – pabėgimo kambarį. Nauja paslauga netruko išpopuliarėti, kambariai prasiplėtė iki trijų, o netrukus Druskininkų svečiams „Train your brain“ pasiūlė dar vieną smagią atrakciją – miesto pažinimą su mobilia programėle.
Pabėgimo kambario „Train your brain“ Druskininkuose įkūrėjai Indrė ir Audrius
Pabėgimo kambario „Train your brain“ Druskininkuose įkūrėjai Indrė ir Audrius / 15min nuotr.

„Paskelbus karantiną, tikriausiai kaip ir daugumą verslų, mus ištiko lengvas šokas, tačiau aprimus emocijoms nusprendėme į tai pažiūrėti kūrybiškai ir visas savo pajėgas „metėme“ į naują veiklą – orientacinius pasivaikščiojimo žaidimus lauke. Pasinaudodami priverstine pertrauka veikloje, sukūrėme keletą naujų maršrutų Palangoje ir Druskininkuose“, – sako Indrė.

Kadangi veikla uždarose patalpose buvo uždrausta – pasiūlė saugią, turiningą ir aktyvią veiklą lauke – interaktyvias ekskursijas su orientavimosi žaidimo elementais. Tai savarankiška pramoga – komanda bendrauja mobilaus telefono (programėlės) pagalba su virtualiu gidu, nekontaktuoja su svetimais žmonėmis, nėra priklausomi nuo turistų grupės, mokėjimus atlieka pavedimu. Indrė neslepia, kad šį žaidimą kaip saugią pramogą gana greitai pamėgo klientai, dažniausiai šeimos. Juk pramogų ir fizinės veiklos taip trūko!

Vaizdo reportaže Indrė ir Audrius dalinasi savo verslo sukūrimo istorija, o turiningo laisvalaikio mėgėjams netrukus žada pasiūlyti dar daugiau pasivaikščiojimų įvairiuose Lietuvos miestuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką