Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 21d. 23:22

Atšaukta: rudenį Alytuje nevyks nei „Dzūkų turtų“, nei „Bobų vasaros“ mugės

Mugės akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rudens mugė

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) informuoja, kad šiemet tradicinė šventė „Dzūkų turtai“, kuri buvo numatyta spalio 5 d. Alytuje, neįvyks.

Rūmai informavo šventės dalyvius – verslininkus, kad, išanalizavę esamą mugės organizavimo darbų situaciją, turi konstatuoti, jog dėl žmogiškojo faktoriaus Alytaus filiale būtinos veiklos mugei organizuoti neatliktos.

Informacija pateikta savivaldybėms, seniūnaičiams bei kitoms institucijoms ir rūmų partneriams.

VPPAR nurodo, kad atsiprašo mugės dalyvių, svečių bei partnerių ir sieks užtikrinti, kad po pokyčių Alytaus filiale, kokybiškos veiklos rūmų nariams ir Alytaus bendruomenei bus vykdomos laiku.

„Dzūkų turtai“ – viena seniausių mugių Alytuje, sumanyta apskrities viršininko administracijoje, ilgą laiką jos ir organizuota. Iš apskrities šventės rengimą perėmė ir daugelį metų tęsė ilgametis VPPAR Alytaus filialo vadovas Robualdas Ambroževičius.

Atšaukta buvo ir VPPAR anksčiau rengta pavasario mugė.

Rūmai prieš keletą dienų informavo, kad darbiniai santykiai su filialo vadove Lina Sosunovičiene – jau nutraukti, kad ji atšaukta ir iš Alytaus regiono plėtros tarybos, vietinės veiklos grupės ir kitų projektų.

Beje, šį rudenį neįvyks ir pirmą kartą Alytuje organizuoti mėginta mugė „Bobų vasara“, priežastis – per mažas prekybininkų kiekis.

Per keletą metų pagrindinėmis mugėmis Alytuje tapo Kauno bendrovės „Festivus“ rengiamos vadinamosios didžiosios rudens, Kalėdų ir pavasario šventės.

alytausgidas.lt
Temos: 2 Alytus Mugė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką