Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„AUGA“ už 1,38 mln. Eur įsigis vokiečių valdomas žemės ūkio bendroves

Linas Bulzgys, „Agrowill Group“ generalinis direktorius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Linas Bulzgys, „AUGA group“ vadovas
Šaltinis: 15min
1
A A

Ekologiško žemės ūkio verslu užsiimanti „AUGA group“ sudarė sutartį dėl Vokietijos bendrovės „KTG AGRAR SE“  dukterinių žemės ūkio veikla užsiimančių įmonių Lietuvoje akcijų įsigijimo. Už įsigyjamas bendroves lietuviai sumokės 1,38 mln. Eur, rašoma „AUGA“ pranešime spaudai.

Minėtosios vokiečiams priklausančios bendrovės Lietuvoje augina grūdines ir kitas kultūras. Bendrovėms priklauso daugiau nei 7700 ha žemės, iš kurių beveik 6100 ha yra sertifikuoti ekologinės gamybos plotai. Iki šiol šios bendrovės augino ekologines pašarines kultūras, kurių didžioji dalis buvo eksportuojamos į Vakarų Europą.

„Įsigijimas išplės mūsų ekologiškai dirbamų žemių plotą daugiau nei 30 procentų, nuo esamų 25 tūkstančių hektarų iki 33 tūkstančių hektarų po sandorio įgyvendinimo ir ateityje leis padidinti galutiniams vartotojams skirtos produkcijos kiekį,“ – sakė „AUGA group“ vadovas Linas Bulzgys.

„Didelė dalis įsigyjamų bendrovių dirbamų žemių yra šalia mūsų jau dirbamų plotų Raseinių, Jurbarko, Šakių rajonuose. Manome, kad tai leis efektyviai integruoti naujas bendroves į „AUGA group“ bei sustiprins mūsų ekologiškų žaliavų ir produktų gamybos bazę, padidins jos ateities galimybes, užtikrinant ekologiškų produktų prieinamumą pirkėjams“, – pridūrė L. Bulzgys.

Įsigijimo sandoris bus užbaigtas, gavus Konkurencijos tarybos leidimą reikalingą įsigijimui vykdyti.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką