Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Honkongui – lietuviški maisto produktai

Pienas
123rf.com nuotr. / Pienas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuva domisi pieno ir mėsos produktų eksportu į Honkongo rinką, nesuvaržytą neįveikiamais biurokratiniais barjerais. Žemės ūkio ministerijos delegacija penktadienį Honkonge susitiko su jo vyriausybės sekretore prof. Sofija Chan, atsakinga už maistą ir sveikatos reikalus, bei pareigūnais iš Maisto saugos centro, koordinuojančio gyvūninių ir augalinių produktų importo į Honkongą tvarką.

Susitikimo metu buvo pasikeista informacija apie reikalavimus ir procedūras, reikalingas norint įvežti į Honkongo rinką pieno ir mėsos produktus.

Išsiaiškinome, kad importo iš trečiųjų šalių tvarka iš esmės skiriasi nuo Kinijoje galiojančios, o gyvūninių produktų importo procedūros yra daug paprastesnės ir trumpiau trunkančios.

„Išsiaiškinome, kad importo iš trečiųjų šalių tvarka iš esmės skiriasi nuo Kinijoje galiojančios, o gyvūninių produktų importo procedūros yra daug paprastesnės ir trumpiau trunkančios“, – sakė delegacijos vadovė, Žemės ūkio ministerijos kanclerė Dalia Miniataitė.

Prof. S. Chan pažymėjo, kad maisto saugos reikalavimų laikymasis yra labai svarbus jų rinkai, todėl Honkongo institucijos labai atidžiai stebi užkrečiamųjų gyvūnų ligų situaciją Europoje.

Susitikime aptariant Lietuvos  pieno produktų ir paukštienos eksporto galimybes, Honkongo  pareigūnai informavo, kad mūsų šalies gamintojai, norintys eksportuoti maisto produktus į Honkongą, turėtų bendradarbiauti su čia registruotais importuotojais, kurie ir padės gauti atitinkamus importo leidimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką