Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 12d. 11:04

Užtikrinti saugų maistą ir saugią aplinką

Dr. Kęstutis Mažeika ir dr. Gintautas Labanauskas
Dr. Kęstutis Mažeika ir dr. Gintautas Labanauskas

VšĮ „Ekoagros“ direktorius prof. dr. Gintautas Labanauskas susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininku dr. Kęstučiu Mažeika. Susitikimo metu aptarti bendri veiksmai ir bendradarbiavimo galimybės siekiant užtikrinti šalies vartotojui saugų maistą ir saugią aplinką.

Pagrindinis VšĮ „Ekoagros“ veiklos tikslas yra teikti pareiškėjams ekologiškų žemės ūkio kilmės produktų ir nacionalinės kokybės produktų sertifikavimo paslaugas, siekiant, kad vartotojui rinkoje būtų siūloma tik tokiems produktams keliamus reikalavimus atitinkanti produkcija.

Pagrindiniai uždaviniai - užtikrinti, kad vartotoją pasiektų patikima ekologiška produkcija.

„Pagrindiniai mano uždaviniai vadovaujant šiai įstaigai yra užtikrinti, kad vartotoją pasiektų patikima ekologiška produkcija, ir siekti, jog šalyje didėtų ekologiškų produktų paklausa ir pasiūla, augtų saugaus bei kokybiško maisto vartojimas ir gamyba“, – susitikimo metu sakė VšĮ „Ekoagros“ direktorius prof. dr. Gintautas Labanauskas.

Ekologinės gamybos metodas vaidina dvigubą vaidmenį visuomenėje: taip sukuriama specifinė rinka, tenkinanti vartotojų paklausą ekologiškiems produktams, taip pat taip teikiama nauda visuomenei, prisidedant prie aplinkos apsaugos bei gyvūnų gerovės, kaimo plėtros.

Saugaus maisto bei saugios aplinkos užtikrinimas šalies gyventojams yra ir vieni pagrindinių Seimo Aplinkos apsaugos komiteto rūpesčių bei tikslų. Ekologinės gamybos plėtra žymiai prisidėtų prie šių tikslų įgyvendinimo.

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas dr. Kęstutis Mažeika pritarė VšĮ „Ekoagros“ direktoriaus prof. dr. Gintauto Labanausko teiginiams, kad reikia skatinti ekologiškų produktų vartojimą, siekti didinti ekologinės gamybos ūkių skaičių. Susitikimo metu sutarta bendradarbiauti, sutelkti pastangas ir kartu ieškoti būdų, kaip paskatinti ekologinės gamybos plėtrą šalyje, nes tai yra prioritetinis Lietuvai klausimas.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką