2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Viešo A.Užkalnio atsiprašymo sulaukęs V.Mačiulis: „Jis sumokės daugiau, nei būčiau prisiteisęs“

Žurnalistas, rašytojas Andrius Užkalnis atsiprašė žurnalisto Vido Mačiulio, kurį buvo įžeidęs internete. „Įžeidžiau šį žmogų nepelnytai, be priežasties ir nepateisinamai“, – rašė jis.
Andrius Užkalnis ir Vidas Mačiulis
Andrius Užkalnis ir Vidas Mačiulis / Gabriel Khiterer ir asmeninio archyvo nuotr.

„Feisbuke parašiau piktus, įžeidžiančius ir bjaurius žodžius apie žurnalistą Vidą Mačiulį. Tą įrašą netrukus ištryniau, atsiprašiau, tačiau įžeidimas liko. Tų žodžių nekartosiu ir necituosiu. Manau, bus teisinga, jei mano parašytos bjaurasties nekartos ir tie, kas norės pacituoti mano šiandienos tekstą. Jokios mano asmeninės tos dienos aplinkybės – stresas, įtampa, nuoskaudos, susierzinimas, nuovargis – nėra ir negali būti joks pasiteisinimas ar lengvinanti aplinkybė šiam poelgiui.

Nė su viena iš šių aplinkybių Vidas Mačiulis nėra niekaip susijęs ir nėra dėl jų nei kaltas, nei atsakingas. Įžeidžiau šį žmogų nepelnytai, be priežasties ir nepateisinamai. Pats turėčiau žinoti, kaip tokie žodžiai veiktų mane ar bet ką kitą. Dar daugiau, daugelis mano draugų ir pažįstamų man asmeniškai sakė, kad mano išpuolis buvo ypač neteisingas, nes Vidas yra geras ir šiltas žmogus.

Atsiprašau Vido Mačiulio ir dėkoju už jo pamatuotą ir atlaidžią reakciją, kuri parodo, kad šiame mano sukeltame incidente jis pasirodė esąs didesnis žmogus, negu buvau aš“, – rašė Andrius Užkalnis.

Žmonės.lt primena, kad neseniai internetą apskriejo rašytojo Andriaus Užkalnio įrašas, kuriame jis svaidėsi įžeidimais žurnalistams Vidui Mačiuliui, Andriui Tapinui ir komikui, visuomenininkui Olegui Šurajevui. Pasirodžius žiniai, kad V.Mačiulis dėl to kreipsis į policiją ir teismą, galiausiai ir jis pats prabilo apie sulauktas užgaulias replikas.

Vis dėlto portalui Žmonės.lt Vidas Mačiulis pakomentavo, ką mano apie Andriaus Užkalnio viešą atsiprašymą ir tikino, jog teismo procesas nutrauktas.

„Man atrodo, kad teismas būtų mažiau priteisęs, negu jis sutiko susimokėti“, – sakė V.Mačiulis portalui Žmonės.lt.

Žmonės.lt primena, jog tai – ne pirmasis A.Užkalnio atsiprašymas. Po kilusios pasipiktinimo bangos A.Užkalnis užgaulų įrašą ištrynė ir parašė naują. Jame teigė atsiprašantis V.Mačiulio. Tiesa, pridūrė neatsiprašantis A.Tapino ir O.Šurajevo.

„Sveiki! Ištryniau savo negražų postą apie Vidą Mačiulį ir jo atsiprašau.

Jausmus apie žmogų kartais geriau pasilikti sau, net kai jos veržiasi į lauką, kaip perrūgusi gira iš stiklainio. Po daugelio metų žiniasklaidoje, vis dar mokausi. Užkalnis sunkiau mokomas, negu daugelis.

Neatsiprašau kitų paminėtų asmenų, bet jie tai žino, ir siunčiu jiems linkėjimus.

Viešumas yra kontaktinis sportas. Kartais neapskaičiuoju poveikio ir dozės. Gaila.

Ačiū, kad skaitote“, – rašė A.Užkalnis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką