Dabar populiaru
Publikuota 2019 08 14, 08:07

„MaNNazz“ vokalistė Kamilė Kielaitė laukiasi pirmagimio: „Nesu iš tų, kurios svajojo apie vaikus“

Grupės „MaNNazz“ nariai, sutuoktiniai Kamilė Kielaitė-Sienkievič (35) ir Bogdanas Sienkievičius (29) pastaruoju metu gyvena ne tik muzika ir meile vienas kitam, bet ir ypatingu laukimu. Jau greitai jie bus nebe dviese, o trise – Kamilė laukiasi pirmagimio.
Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius
Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius / Daivos Kielės nuotr.

Džiugią naujieną 15min patvirtinusi K.Kielaitė-Sienkievič atskleidė, kad laukiasi jau šeštą mėnesį. Anot Kamilės, anksčiau nėštumo niekas nepastebėjo, nes ji šią paslaptį kruopščiai saugojo. Galvojo, kad pavyks išlaikyti ir ilgiau, tačiau nepavyko – netrukus jau ir „Sostinės dienos“, kuriose ji taip pat pasirodys.

„Aplinkiniai, giminaičiai išvis nenorėjo viešinti fakto, bet sakiau mes to neišvengsime, kadangi vieši renginiai, tai žmonės tikrai jau labai akivaizdžiai matys. Ir su pilvelio reikalais vargo buvo – rengiesi tokius rūbus, kad nepasimatytų. Tai iš tikrųjų laukiau, kada jau atskleisime, kad nebereikėtų slapstytis. Taigi čia džiaugsmas yra“, – šypsodamasi pasakojo K.Kielaitė-Sienkievič.

Daivos Kielės nuotr./Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius
Daivos Kielės nuotr./Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius

Kamilės teigimu, sužinojus apie nėštumą apėmė įdomus, keistas jausmas. Jai buvo nelengva apsiprasti su ta mintimi, kad netrukus taps mama.

„Vaikų užgimimas man apskritai toks didžiulis stebuklas, nesuvokiama, kaip gali užgimti ta gyvybė. Viskas atrodo kaip ir logiškai, bet tai sunku suvokti, reikia laiko, kad susigaudytum, kas darosi, kas tai per procesas“, – mintimis dalijosi būsima mama.

Daivos Kielės nuotr./Bogdanas Sienkievičius ir Kamilė Kielaitė-Sienkievič
Daivos Kielės nuotr./Bogdanas Sienkievičius ir Kamilė Kielaitė-Sienkievič

Dar prieš kelerius metus, vestuvių laikotarpiu, 15min kalbinta pora teigė, kad vaikų kol kas neplanuoja, nes nesinorėjo apleisti karjeros, daugybės darbų. Dabar moteris atskleidė, kad mintis apie vaikus galvoje sukosi apie pusantrų metų.

„Galvojome, kad galėtų tai įvykti, bet tikrai nebuvo tokio specialaus planavimo, kaip kiti skaičiuoja, stengiasi, ruošia lovytę dar net neturėdami“, – pridūrė Kamilė.

Vis dėlto ji pripažino, kad didžiausias šeimos pagausėjimo iniciatorius buvo ne ji, o Bogdanas.

„Jis jau seniai, gal net nuo santuokos pradžios kalbėjo apie vaikus, tai jam viskas labai natūralu ir aišku. O aš sakiau – nei tau gimdyti reikės, nei ką“, – nusijuokė Kamilė.

Pati Kamilė šiuo metu motinystei jau nusiteikusi ir yra be galo laiminga. Tačiau iš pat pradžių šiuo klausimu nebuvo tokia entuziastinga.

„Aš ne iš tų moterų, kurios visą gyvenimą laukia vaikų. Man tai didžiulis išbandymas, atsakomybė. Nebeturiu savo mamytės, tai truputėlį ir liūdna, kaip man čia reikės verstis be jos. Bet dabar labai laukiame, labai džiaugiamės kiekviena akimirka ir įdomu, kaip bus“, – 15min sakė vaikelio gimimo nekantriai laukianti K.Kielaitė-Sienkievič.

Daivos Kielės nuotr./Bogdanas Sienkievičius ir Kamilė Kielaitė-Sienkievič
Daivos Kielės nuotr./Bogdanas Sienkievičius ir Kamilė Kielaitė-Sienkievič

Vis dėlto pridūrė, kad nors dar negali būti tikra, kas bus gimus kūdikiui, artėjančių motinystės rūpesčių pernelyg nesibaimina: „Kad jau subrendę esame, mums nebe 15 ir ne 20. Tokiame amžiuje tu suvoki – arba šiandien, arba vėliau jau nežinia kas bus.“

Kol kas pora nėra linkusi atskleisti būsimo kūdikėlio lyties. O jau ir vardą yra numatę, tačiau jį taip pat dar nori pasilaikyti sau.

„Patys artimiausi žmonės, kurie jį žino, būsimą vaikelį jau pradėjo vadinti tuo vardu, tai man labai keista, nes sakiau lauksiu, kol gims, ir jei bus tikrai tas vardas, tada jau visiems ir paskelbsime“, – kalbėjo Kamilė ir pridūrė, kad vardas turi ir antgamtišką istoriją, kuri verta atskiro pasakojimo.

Moteris neslėpė, kad su Bogdanu kartais pasikalba ir apie tai, kiek vaikų norėtų. Jie mano, kad idealiausias variantas būtų turėtų dvi atžalas – berniuką ir mergaitę.

„Aš pati buvau vienturtė, tai norėtųsi, kad vaikas turėtų draugiją. Bet labai juokinga, nes pašnekame, pašnekame, o tada sakau: „palauk, dar šito neturiu“, – šyptelėjo K.Kielaitė-Sienkievič.

Paklausta, kaip vaikelio laukimas pakoregavo jos koncertų grafiką, Kamilė 15min sakė, kad pastaruoju metu išties sulėtino tempą – vengdama streso pati nieko nebeorganizuoja, tik pasirodo užsakomuosiuose renginiuose. Tačiau neslepia, kad sunkiausi, kaip ir dažnai moteriai, buvo pirmi trys nėštumo mėnesiai.

„Ir kaip tik tuo metu turėjau daug darbų, reikėjo ruoštis koncertui Šv. Kotrynos bažnyčioje, tai šiek tiek ir baimės buvo, juk net papasakoti kažkam labai daug dar negali“, – prisiminė K.Kielaitė-Sienkievič, pridūrusi, kad šiuo metu savijauta pernelyg nesiskundžia ir sėkmingai koncertuoja tiek, kiek gali.

Daivos Kielės nuotr./Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius
Daivos Kielės nuotr./Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdanas Sienkievičius

Kūdikio besilaukianti Kamilė su vyru įsiamžino ir nepaprastoje fotosesijoje. Kaip pasakojo, šia ypatinga proga norėjosi suburti komandą, žmones, su kuriais dirba jau ne pirmą kartą. Jie jai – jau ne tik puikūs savo srities žinovai, bet ir šeima, draugai.

„Fotografė Daiva Kielė įamžino visas mano gyvenimo įsimintinas datas, tad kai reikėjo pasirinkti, nebuvo net klausimo, kas fotografuos. Diana Nevedomskytė mane lydi jau nuo 2008-ųjų „Eurovizijos“, taigi ir šia proga mane puošė jos kūriniai. Vizažistė Ernesta Stumbrienė bei jos kolegė Aida Mažeikaitė pasirūpino, kad tą dieną atrodyčiau nepriekaištingai. Man buvo labai svarbu, kad tai būtų artimi žmonės, juk pirmas vaikelis būna tik kartą“, – apie fotosesiją pasakojo K.Kielaitė-Sienkievič.

Kamilė nepamiršo pridurti, kad ši fotosesija nebūtų tokia nuostabi ir be jos šeimos vyrų – už tai ji labai dėkinga sutuoktiniui Bogdanui ir tėčiui.

„Tėtis fotosesijos metu labai pagelbėjo. O vyras stebino kantrybe, nes nors jis ir dažnai būna scenoje, tačiau jam visi filmavimai ir fotosesijos nėra labai didelis malonumas. Išskirtinai šioje fotosesijoje jis buvo labai laimingas ir vykdė visus fotografės nurodymus“, – dalindamasi įspūdžiais šiltų žodžių brangiems žmonėms negailėjo Kamilė.

Fotosesijos akimirkos – galerijoje:

15min primena, kad dainininkė Kamilė Kielaitė amžiną meilę mylimajam, daugkartiniam bytbokso čempionatų nugalėtojui Bogdanui Sienkievičiui prisiekė 2016-ųjų rugsėjo 17-ąją. Vestuvių ceremonija vyko Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje.

Abu muzikalūs, šiandien drauge su elektroninės muzikos duetu „MaNNazz“ koncertuojantys atlikėjai anksčiau sakė net nebūtų pagalvoję, kad gyvenimas juos sujungs į šeimą. Tačiau darbinė pažintis išsirutuliojo į šiltus santykius ir galiausiai juos nuvedė iki altoriaus.

„Susipažinome kaip kolegos, kurį laiką tiesiog dirbome kartu, tačiau laikui bėgant Bogdanas pradėjo man rodyti romantiškus jausmus. Iš pradžių dar svarsčiau, nesupratau, netikėjau, bet galiausiai jis mane papirko. O tada jau viskas rutuliojosi savaime“, – tuomet pasakojo Kamilė.

Medaus mėnesio jaunavedžiai išvyko į Italiją – aplankė Milaną, Elbos salą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje susituokė „Lietuvos balse“ išgarsėjusi Kamilė Kielaitė ir bytbokseris Bogis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką